MMORPG Online Oyun Giriş Sayfası.

Web Tasarımı - MMORPG Online Oyun Giriş Sayfası. Sponsorlu Bağlantılar 4 günlük bir çalışma. Gerçekten çok emek verdim. Render1: [link] Render2: [link] Designed for MMORPG Game. | Metin2 All Rights Reserved - JosephConrad ***...

JosephConradTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JosephConradTR

Grafiker / Manisa

Dosya19

Alt 29-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 günlük bir çalışma. Gerçekten çok emek verdim. MMORPG Online Oyun Giriş Sayfası.

Render1: [link]
Render2: [link]

Designed for MMORPG Game. | Metin2

All Rights Reserved - JosephConrad

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Byexe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byexe(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş.. anasayfa ve forum fontunun rengini mavi yapabilirsin aynı şekilde bizi takip edin kısmınıda sarı veya kendi orjinal renkleri yapabilirsin.. fontların gölgelerini fazla vurgulama zaten koyu planda çalışıyorsun dahada okunmaz hale geliyor, aynı şekil renklerde birbirne girmiş gibi oluyor.. birde çok fazla farklı renkler gözü yorar buna dikkat.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinuzum

Grafiker / Antalya

Alt 24-05-2013 #3
Birçok kişi bu dediğime karşı çıkacaktır ama bolca örnek görüp bunları birebir taklit etmeye çalışmak,hem teknik hemde bilişsel anlamda tasarım yönünüzü geliştirecektir.Bu durumda tek unutmamanız gereken bu taklitleri tasarım olarak değil, ev ödevi olarak görmeniz gerektiğidir.Font ve renk konusunu hallederseniz gerisi kolay olacaktır sizin için.Bu şahsi düşüncem.ben öyle yaptım doğruluğunu sınayın ve ona göre davranın.yanlış yönlendirmekte istemem.emeğinize sağlık çalışmalarınızın devamının gelmesi değimle...
Bu mesajdan alıntı yap