.mng uzantılı resim

Diğerleri - .mng uzantılı resim Sponsorlu Bağlantılar oyun serverinin resim uzuntısı .mng şeklinde bende resimleri editlemek istiyorum ama uygun programı bulamadım. Gimp diye bir program var ama pc me yüklememi tavsiye etmiyorlar. öneri ve yardımlarınızı ...

.mng uzantılı resim
moonday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonday

Yrd. Grafiker / Malatya

.mng uzantılı resim

Alt 27-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

oyun serverinin resim uzuntısı .mng şeklinde bende resimleri editlemek istiyorum ama uygun programı bulamadım. Gimp diye bir program var ama pc me yüklememi tavsiye etmiyorlar. öneri ve yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oyun serverinin resim uzuntısı .mng şeklinde bende resimleri editlemek istiyorum ama uygun programı bulamadım. Gimp diye bir program var ama pc me yüklememi tavsiye etmiyorlar. öneri ve yardımlarınızı bekliyorum
Resim editorlerinden birini düşünüyorsanız ve lisans almayı düşünmüyorsanı Gimp i öneririm. Hem ücretsiz bir resim editorudur hemde Amator denilmeyecek bir program sistemi ile donatılmıştır. Hatta Photoshop a benzer sürümleri bile vardır. Size kim önermiyorsa önermeme sebebini de buraya yazarsanız yanıldıkları konuları size anlatabilirim. Gönül rahatlığı ile Gimp kullanabilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
moonday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonday

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 27-11-2007 #3
Yazılımında eksikleri olduğunu ve bilgisayara zarar verdiğini söylediler. Ayrıca gmip in .mng yi çalıştırdığıda kesin değilmiş. Bana demo sürüm bile yeterlidir sadece 4 resem düzenliyecem
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gimp, mng uzantili resim