Mobil Programlama

Php, Asp, Perl, Html - Mobil Programlama Sponsorlu Bağlantılar Selamlar Arkadaşlar boş kaldıkça uğraş olsun diye mobil programlama ile ilgilenmek istiyorum. Mobil programlamadan kastım android, ios cihazlara oyun program yazmak değilde kafeterya, restoran gibi işletmelere anlık müşteri ...

Mobil Programlama
caneralcilioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneralcilioglu

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Mobil Programlama

Alt 13-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar
Arkadaşlar boş kaldıkça uğraş olsun diye mobil programlama ile ilgilenmek istiyorum. Mobil programlamadan kastım android, ios cihazlara oyun program yazmak değilde kafeterya, restoran gibi işletmelere anlık müşteri takip programı tarzı birşey düşünüyorum. Bunu asp.net veya php ile bir web sitesi üzerinden yapabilirim. Ancak benim asıl merak ettiğim konu bunu android tabletlerde uygulamak istesem ve web sitesi üzerinden yapmasam nasıl bir yol izlemem gerekecek.
Yardım, düşünce ve fikirlerinizi bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 13-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iOS için xcode ile yapabilirsin. Mac sahibiysen. Burada gerekli detaylar mevcut. https://developer.apple.com/technologies/tools

Java ile mobil cihazlar için yine uygulama geliştirebilirsin Eclipse programı ile.

Anroid içinde keza öyle bu sayfaya göz atmanı tavsiye ederim Android Developers

asp.net php ile mobil uygulama değilde. Mobil siteler hazırlayabilirsin. Browser taraflı yazılımlardır çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap