Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli ...

designbeez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designbeez

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil uygulama geliştirici aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Mobil platformlara uygulama geliştirebilecek tasarımcılar aranıyor.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mobil platformlar için tasarlanmış arayüzleri uygulayabilecek deneyimli programcılar aranıyor.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli - Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli ya da Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli | Mobil uygulama geliştirici aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-08-2011 #3
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********