Mobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Mobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbul ...

joshkun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joshkun

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Uygulama (UI - UIX)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Uzun uzun anlatmayacağım ama kısaca şu bilgileri vereyim. 3 kişilik bir ekibiz. Şirketleşme aşamasındayız. Büyük planlarımız var ve aşama aşama gerçekleştiriyoruz. Şu anda canlıya geçecek bir mobil oyunumuz tamamlanmak üzere. Çalışma şeklimiz cumartesi tam gün, hafta içi ise 2 gün akşam 7-10 arası.

Aradığımız ise yaratıcı, yetenekli, hevesli ve ekibin bir parçası olup hem kendini geliştiricek hem de bizlere yardımcı olacak bir kişi. User interface ve User interface experience yapılacak iş adına anahtar kelimeler.

İlgilenenlerin mailini bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Mobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbulMobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbulMobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbulMobil Uygulama (UI - UIX) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap