Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbul

Freelancer Çalışan Arayanlar - Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Mobil uygulamam için Psd ...

Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbul
antipanzer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antipanzer

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak. Şuanki proje referans niteliğinde olduğu için basittir. 2-3 ekran vardır. Ben geliştirdiğim projelerde benimle birlikte çalışacak arkadaşları arıyorum.

İlgilenen kişiler CV lerini mail atabilir.

Bu proje için bütçe 250 TL dir. Ekranlar butonlardan oluşmaktadır. Daha önce mobil ekran tasarım yapanlar tercih sebebidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Mobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbulMobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbulMobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbulMobil uygulamam için Psd olarak ekran tasarımları yapılacak Mobil designer arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efe810 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe810

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2015 #3
merhaba size bu konuda yardımcı olabilirim

iletişim için

portfolyo: Efe Ursavaş | Graphic Designer | Portfolyo
Bu mesajdan alıntı yap