Mobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Mobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye Geneli ...

ozan10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan10

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Genellikle iOS olmak uzere mobil platformlara gelistirilen yazilim / oyunlar icin grafik arayuzu, icon, sprite tasarlayabilecek yaratici arkadaslar ariyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Mobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye GeneliMobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye GeneliMobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye GeneliMobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-12-2012 #3
Merhaba mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
tapdik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tapdik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-01-2013 #4
Mobil Yazilim / Oyun icin grafiker araniyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Genellikle iOS olmak uzere mobil platformlara gelistirilen yazilim / oyunlar icin grafik arayuzu, icon, sprite tasarlayabilecek yaratici arkadaslar ariyorum.

E-posta:

ben mobil yazılımla ilgileniyorum . bilişim eğitim merkezinde mobil yazılım eğitimi de aldım . birkaç deneyimim de oldu . tasarlayabilcegime inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap