Mobilkent logo denemesi

Logo Tasarımları - Mobilkent logo denemesi ...

Mobilkent logo denemesi
ozgecicek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgecicek(31)

Webmaster / Çanakkale

Mobilkent logo denemesi

Alt 04-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobilkent logo denemesi

eleştirileriniz önemli...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle ne işle uğraşır bu firma? Bunu bilmeden yorum yapmak zor. Ama ilk etapta gözüme batanları da söylemek isterim; Logoda gölge kullanımını sağlıklı bulmuyorum. Birçok logoda da gölge yoktur zaten. (bkz.Ünlü markaların logoları)
i harfinin noktası esprili ya da konuyla alakalı bir objeyle yapılmış diye tahmin ediyorum. Eğer öyleyse ve obje güzel duruyorsa hoş bir ayrıntı.
Resim hayli küçük doalyısıyla yorumlarım bu kadar.
Bu mesajdan alıntı yap

ozgecicek(31)

Webmaster / Çanakkale

Alt 05-09-2009 #3
yorum için teşekkür ederim dikkate alıcam gölge konusuna gelince haklısın gölge kullanmamak lazım düşünemedim. firma iletişimle ilgili i harfine gelincede eski logolarında içiçe geçmiş yeşil halka kullanılmış bende o yüzden i ye koydum. bağlantısı olsun diye. ama beğenilmedi logo sence hangi yazı karakteri iletişim için iyi olur.. tekrardan teşekkürlerMobilkent logo denemesi
Bu mesajdan alıntı yap

ozgecicek(31)

Webmaster / Çanakkale

Bu mesajdan alıntı yap
aras_529 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aras_529

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2009 #5
o işareti i'nin noktasının yerine direk o harfine koysan daha güzel gözükebilirdi... gölge konusunda larana'ya katılıyorum...ayrıca neden mo harflerini farklı bir renk yaptın, özel bi anlamı var mı? eğer yoksa mobil kelimesini bir renk, kent kelimesini farklı bir renk yaparsan daha başarılı olur bence.
Bu mesajdan alıntı yap
davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-09-2009 #6
ay yıldız aşağıya doğrumu bakıyo i harfinin noktasında. şayet öyleyse olmamış... 45 dereceyle yukarı bakması daha doğru olur kanımca onun dışında sanırım photoshopta yapmışsınız layer properties ten yapılan kabartmalar logo için çok kullanışlı değil basitleştirir logoyu. çok kçük tam göremediğim için bu kadar varsayım üzerine konuşmak durumunda kaldım
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 07-09-2009 #7
ay yıldız aşağıya doğrumu bakıyo i harfinin noktasında. şayet öyleyse olmamış... 45 dereceyle yukarı bakması daha doğru olur kanımca onun dışında sanırım photoshopta yapmışsınız layer properties ten yapılan kabartmalar logo için çok kullanışlı değil basitleştirir logoyu. çok kçük tam göremediğim için bu kadar varsayım üzerine konuşmak durumunda kaldım
iyi çalışmalar
ay yıldız konusunda katılıyorum ama logo çok küçük olduğu için net göremiyorum. gölge kalkmalı, alttaki web adresi de biraz daha belirginleştirilmeli. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
tuncay öztürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuncay öztürk

Grafiker / Trabzon

Alt 01-10-2009 #8
yazıyı biraz kalınlaştırabiliriz efektlerde kalkınca sanırım düzelir kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap