Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"

Afiş Tasarımı - Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon" ...

fukidesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fukidesign

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Umarım Begenirsiniz...:cool1:Yorumları Esirgemeyin...Ayrıca Logoda Benim Tasarımım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resimlerin yerleşimi fena değil, fakat bariz tipografik hatalar var... Örneğin sağdaki yazılar ortalı başlık sağa blok. Bu şekilde kullanmamalısınız, Diğer yazılarıda sağa bloklayın çok daha iyi duracaktır. Yazıların fontunuda değiştirip daha okunaklı ve düz bir karakter kullanabilirsiniz. Logo ise çok karışık ve çok fazla efekt kullanılmış, bir bakışta anlaşılamıyor. Çok karışık görünüyor. Adres kısmınada dikkat etmelisiniz. Logo biraz küçülüp adres logoya soldan bloklanabilir ve adres kısmı iki satıra inip aralar kapanabilir. Adres altına gölge kullanmakta iyi bir fikir değil. Bu düzeltemeleri dikkate alırsanız daha şık olacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

fukidesign

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #3
sende abi ne var ne yok çıkardın saol bi daakine dikkat ederim bu arada ben 14 yaşındayımMobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 17-03-2008 #4
Resimlerin yerleşimi fena değil, fakat bariz tipografik hatalar var... Örneğin sağdaki yazılar ortalı başlık sağa blok. Bu şekilde kullanmamalısınız, Diğer yazılarıda sağa bloklayın çok daha iyi duracaktır. Yazıların fontunuda değiştirip daha okunaklı ve düz bir karakter kullanabilirsiniz. Logo ise çok karışık ve çok fazla efekt kullanılmış, bir bakışta anlaşılamıyor. Çok karışık görünüyor. Adres kısmınada dikkat etmelisiniz. Logo biraz küçülüp adres logoya soldan bloklanabilir ve adres kısmı iki satıra inip aralar kapanabilir. Adres altına gölge kullanmakta iyi bir fikir değil. Bu düzeltemeleri dikkate alırsanız daha şık olacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık.
sende abi ne var ne yok çıkardın saol bi daakine dikkat ederim bu arada ben 14 yaşındayımMobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"

Siz ondört yaşındasınız, ben otuz yaşındayım, şimdi bir karşılaştırın bakalım ben size nasıl hitap etmişim, siz bana nasıl karşılık vermişsiniz... Bence uslubumuza dikkat etmelisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #5
gerçektende çok karışık duruyor Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon" ama 14 yaşında birine göre ii sayılabilir (ayrıca Hayalin sana katılıyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
shylaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shylaa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #6
evet karisik duruyor Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-03-2008 #7
Bu işin yaşla ne alakası var anlamadım???
Çalışma bencede karışık olmuş...Bence logo ile resim birbirine girmiş...
Yinede emeğine sağlık,devam edersen daha iyi çalışmalara imza atarsın!!
saygılarımla ömer....
Bu mesajdan alıntı yap

fukidesign

Grafiker / İstanbul

cvp

Alt 18-03-2008 #8
hayalim nickli abi ben şaka maksatlı öle dedim ve abi dedim hatam varsa özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2008 #9
hayalim nickli abi ben şaka maksatlı öle dedim ve abi dedim hatam varsa özür dilerim
"hayalin abi" dediğin, Arzu Hanım olacak Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"

Hayalin'in yorumuna katılmakla birlikte, adreste drop shodow kullanmamanı tavsiye ediyorum.
okunurluğu azaltmışsın.
sağ baştaki resimide büyütmelisin.
birde çalışmalarını yayınlarken imzanı bu denli büyütme Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"
ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-03-2008 #10
İsmi İle Hitap Etmen Daha mantıklı Diye Düşünüyorum Çünkü Bir Bayana Abi Dediğinin Farkında Değilsin İsmi İle Hitap Edersen gaf Yapmamış Olursun... Kolay Gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
zevk mobilya tasarm