mobilya broşürü çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - mobilya broşürü çalışması ...

loft graphics isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loft graphics(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ön ve arka kapaklar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

derux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derux(34)

Grafiker / Çorum

Alt 21-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma güzel elinize sağlık.Fakat yeşil renk beni çok yordu. Onun yerine daha farklı bi renk seçebilrisiniz. Birde üstte sloganı yazdığınız yer hiç hoş değil.onu üstteki yeşil donun sol başına yazabilirseniz belki daha mantıklı olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #3
çok beğendim çalışmanızı ama sanki yeşil yerine kırmızı kullansanız daha çok göze hitap eder diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
loft graphics isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loft graphics(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2010 #4
Çalışma güzel elinize sağlık.Fakat yeşil renk beni çok yordu. Onun yerine daha farklı bi renk seçebilrisiniz. Birde üstte sloganı yazdığınız yer hiç hoş değil.onu üstteki yeşil donun sol başına yazabilirseniz belki daha mantıklı olabilir.
Eğer grafikle uğraşıyorsanız sizde bilirsiniz, grafiker çalışmayı yaptıktan sonra müşteriye sunum yapar ve müşteri sonucunda ne düşünülecek olursa olsun yazı ve imajlar üzerinde mantıksız değişiklikler yapmak ister eğer müşteri inatçıysa bu değişiklikler yapılmalıdır halbuki tasarımcının istediği bu değildir işte bu broşürün bazı kısımları müşteri müdahalesine maruz kaldı...
Bu mesajdan alıntı yap