Mobilya firması için

Logo Tasarımları - Mobilya firması için ...

Mobilya firması için
maxonesis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Mobilya firması için

Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir mobilya firması için yaptığım logotype ve bulduğum slogan beğenilerinize.Mobilya firması için1:

Mobilya firması için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı karakterini ve rengi sevdim. ama ikon bana daha çok bir camcıyı anımsattı. üstünde birazdaha çalışılabilir. ikona biraz oval hatlar katmanı tavsiye edebilirim mesela. ayrıca sloganı yazdığın yer olmamış. çünkü şuanda bile okuyamıyorum ki kaldı bunu kartvizitte okumak imkansızlaşır. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 24-07-2008 #3
bence amblem ve logo type arasındaki orantıda sıkıntı var. kullanmış olduğunuz "evinize taşıdığınız güven" sloganıda daha çok sigorta firmalarını ilgilendiren bir slogan. genel olarak estetik bir görüntü var. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 24-07-2008 #4
her iki yoruma da katılıyorum

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2008 #5
Bende logoyu ilk gördüğümde pen çerçeve firması sandım. ayrıca sloganı firma isminin altına alırsan daha iyi olur eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
maxonesis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #6
yazı karakterini ve rengi sevdim. ama ikon bana daha çok bir camcıyı anımsattı. üstünde birazdaha çalışılabilir. ikona biraz oval hatlar katmanı tavsiye edebilirim mesela. ayrıca sloganı yazdığın yer olmamış. çünkü şuanda bile okuyamıyorum ki kaldı bunu kartvizitte okumak imkansızlaşır. iyi çalışmalar
Aslında logo bir eve üstten bakış çizgi evin duvarlarını açıklık kapıyı kareler mobilyaları ve renklerinin çeşitli tonlarda olmasıda eşyanın çeşitliliğini simgeliyor. Sloganın yeri zaten opsiyonel olarak değişir sizlerde bilirsinizki. tüm yorumlara teşekkürler.

Buda cephe vinili

Mobilya firması için
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-07-2008 #7
Aslında logo bir eve üstten bakış çizgi evin duvarlarını açıklık kapıyı kareler mobilyaları ve renklerinin çeşitli tonlarda olmasıda eşyanın çeşitliliğini simgeliyor. Sloganın yeri zaten opsiyonel olarak değişir sizlerde bilirsinizki. tüm yorumlara teşekkürler.

anladım. ama dediğiniz algıyı çok iyi yansıtmıyor. ben hiç bir anlam verememiştim mesela. pencere sandım. birazdaha uğraşla iyi bir logoya dönüşebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #8
bende ilk görüşte pencere firması sandım çünkü başka bişeye benzemiyo artı sloganda çok ufak kalmış onu fontun altına yaz bence
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 24-07-2008 #9
Bana fayans, kalebodur gibi şeyleri anımsattı...
amblem üzerinde biraz oynama yapman gerekir bencede.
Ne yapılabilir o kareleri yine bir karenin içine almaktansa, altına stilize tek boyut bir kanape çizerek oturtturabilirsin.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2008 #10
bence daha iyi bir çalışma yapabilirsiniz.... başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
firmasi, firması, icin, mobilya