Mobilya Firması Web Arayüz Çalışması

Web Tasarımı - Mobilya Firması Web Arayüz Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Tekrar merhaba arkadaşlar uzun zamandır uzak kalmıştım sizden. üzerinde çalışmaya başladığım projemi sizinle paylaşmak yorumlarınızı almak istedim İlker Mobilya adında bir mobilya firmasının web arayüz çalışması Henüz index ...

energy_explode

Misafir

Alt 18-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekrar merhaba arkadaşlar Mobilya Firması Web Arayüz Çalışması uzun zamandır uzak kalmıştım sizden. üzerinde çalışmaya başladığım projemi sizinle paylaşmak yorumlarınızı almak istedim

İlker Mobilya adında bir mobilya firmasının web arayüz çalışması
Henüz index tasarımı bitmiş durum da üzerinde hala ufak değişiklikler yapmaktayım

yorumlarınızı bekliyorum
Selametle

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bi index sayfası olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-09-2010 #3
emeğinize sağlık hoş bir çalışma olmuş, fakat alt kısımdaki boşluk çok fazla gibi geldi bana. çok az içerik olduğu için alt kısımda biraz boş kalmış oldu kısaltırsanız daha bi toparlanmış olacak sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
salihliler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salihliler(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2010 #4
Genel olarak hoş olmuş tasarım renk uyumu çok iyi. ar-tizz arkadaşımın dediği gibi alt kısım biraz boş gibi kalmış ama içerik olduğu zaman buda göze çarpmayacaktır.
Benim bir tavsiyemde üst ve alt kısım gölgeli yani gri olan gövde kısmının üstünde gibi duruyor. O gölgeleri kaldırıp araya biraz daha koyu bir gri çizgi koy birde öyle bak bakalım bence daha toplu daha ciddi duracaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 26-09-2010 #5
teşekkürler arkadaşlar yorumlarınızı göz önünde bulunduruyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 28-09-2010 #6
Güzel çalışma eline sağlık yalnız o header ve footer alanlarındaki blurlar web ortamında iyi görünmüyor. Birazdaha keskin kesimler olabilir örn şöyle bi düzenleme yaptım Mobilya Firması Web Arayüz Çalışması. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 02-10-2010 #7
bu görüntüyü nerden aldınız ki bu tasarım yayına girmedi ayrıca tarayıcı problemi yok hazırladığımda = )
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2010 #8
bu görüntüyü nerden aldınız ki bu tasarım yayına girmedi ayrıca tarayıcı problemi yok hazırladığımda = )
Mobilya Firması Web Arayüz ÇalışmasıMobilya Firması Web Arayüz Çalışması Güldürdün beni energy_explode bende diyorum nediyor. Senin vermiş olduğun resim üzerinde işlem yaptım değiştirdim sağı solu okadar ya footer header ise web dilinde olduğu için dedim Mobilya Firması Web Arayüz Çalışması Birden kendimi büyük bi hacker gibi hissettim yaw :P bilgisayaarına eriştim ordan aldım :P:P :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 04-10-2010 #9
ahahaha = ) bende dedim problem olmayan html yi nasıl problemli görebilir ki ayrıca site yayında değil. kendisi html ye çevirdi ise hatalı kodlamıştır diye düşündüm ama hafif de bi şaşkınlık = )
Bu mesajdan alıntı yap
A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 09-10-2010 #10
Güzel çalışma da sanki biraz fazla boşluk hissi yarattı bende. Bu renkleri sevmiyorum (fb :P) ama yinede uyumlu olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları