Mobilya Kataloğu için Uzman Tavsiyesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Mobilya Kataloğu için Uzman Tavsiyesi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba, Bir mobilya kataloğu hazırlamak istiyoruz. Ancak katalogda yer alacak ürünlerin modern ve konsept odalar içerisinde sergilenmesini istiyoruz. Bu tür odaların görselleri nereden bulunur, ve bu görsellere ...

Ajnsko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ajnsko

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,

Bir mobilya kataloğu hazırlamak istiyoruz. Ancak katalogda yer alacak ürünlerin modern ve konsept odalar içerisinde sergilenmesini istiyoruz. Bu tür odaların görselleri nereden bulunur, ve bu görsellere yerleştirmek için ürün fotoğraflarını nasıl bir mantıkta çekmeliyiz. Kısacası, bu tür katalog yapımında tecrübeli arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
shutterstock, istock gibi paralı fotoğraf sitelerinden istediğin görselleri bulabilirsin. Mobilya resimlerini çekmeden önce konsept fotoğrafa karar verip bir çıkışını alın ve fotoğrafları çekecek arkadaşa verin oda mobilya açılarını ona göre çeker...
Bu mesajdan alıntı yap