mobilya logoso monella

Logo Tasarımları - mobilya logoso monella ...

mobilya logoso monella
Rngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rngr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

mobilya logoso monella

Alt 11-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba arkadaşlar;
Öncelikle daha çok yeni olduğumu sölemek isterim.Bir arkadaşımın ricası üzerine bu logoları yapmaya çalıştım.Siteye daha önce den biliyordum site içi yardımlaşma iyi olduğu için bende logoları koymak istedim.İyi kötü bütün yorumlarınıza açığım.Şimdiden teşekkürler.

mobilya logoso monellamobilya logoso monella
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(29)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 11-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler hocam emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2009 #3
aramıza hoş geldin. öncelikle sana bir öneri vereyim, bu kadar çok logoyu birden yükleme bence. herkesin kafası karışır, hiç doğru yorum alamazsın. sen 3-4 taneye indir. sonra beğeniye sun. gerekirse renk alternatiflerini buna göre düzenle. elbette paylaşım senin, karar senin. ama bu haliyle algılamak zor oluyor.

benim fikrime gelince bence 2. sırada soldan 3. olan (kahverengi) fena değil. bu arada fazla miktarda logo koyacaksan bile köşelerine ufak birer numara koyarsan hangi logodan bahsettiğimizi daha rahat söyleyebiliriz. sonraki konularında eminim bunları sen de farkedeceksin, iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #4
aramıza hoş geldin. öncelikle sana bir öneri vereyim, bu kadar çok logoyu birden yükleme bence. herkesin kafası karışır, hiç doğru yorum alamazsın. sen 3-4 taneye indir. sonra beğeniye sun. gerekirse renk alternatiflerini buna göre düzenle. elbette paylaşım senin, karar senin. ama bu haliyle algılamak zor oluyor.

benim fikrime gelince bence 2. sırada soldan 3. olan (kahverengi) fena değil. bu arada fazla miktarda logo koyacaksan bile köşelerine ufak birer numara koyarsan hangi logodan bahsettiğimizi daha rahat söyleyebiliriz. sonraki konularında eminim bunları sen de farkedeceksin, iyi çalışmalar...
bu yoruma katılmakla beraber şunu belirteyim mobilya firması ve sadece koltuğu sitilize etmişsin buda sadece koltuğa yönelik bi firma haline geliyo.yani koltuk değilde farklı bi şekilde logoyu yorumlaman gerek.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #5
Bu kadar çıkartmayı değilde bir kaç örnek ama üzerinde yoğunlaşarak bu daha faydalı olacaktır ....Hangi biri değerlerindirilir muaamma ama bir çoğunda renk uyumsuzlukları var.
Ayrıca mobilya firması deniliyor neden sadece koltuk ?
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 12-08-2009 #6
Çok seçenek var. Ben şu iyi oldu diycem ama nası tarif edicem bulamadımmobilya logoso monella
Seçenekleri düşür. En solda siyah üzerine kırmızı yazı ve koltuk olan hoşuma gitti ama yazı fontunu altındaki ile değiştirirsen daha hoş olcak gibi kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(34)

Grafiker / Zonguldak

Alt 12-08-2009 #7
sanki kendini koltuk resmi ile kısıtmalışsının gibi geldi bana özellikle mi istediler koltuk resmini beğendimğim var ama kahverengi iki çizgili olan ama çok görsel koymuşsun bir kaç tane yeterli olurdu iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Rngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rngr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-08-2009 #8
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar en kısa zaman da dediklerinizi uygulıcam.En az a indirgeyip tekrar düzenlicem tekrar sağolu iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #9
Sandalyeli olanların yazı stilleri çok hoş ama şekil olarak daha farklı çalış derim mobilya diye illa bi mobilya eşyası yapmana gerek yok
mesela bellonanın logosunda koltuk falanmı var hayır ama özgün ve akılda kalıcı değilmi
venhasılın şekil üzerinde çalış derim
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #10
bu kadar logo ya bakmak için baya zaman lazım.Çok logo koyman anlamsız çünkü birkaç tane şık ve sade logo olsaydı güzel olurdu.
Niraz daha çalışmanı öneririm hep yazı görüyorum .Şekil itibariyle biraz daha özen istiyormobilya logoso monella
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları