Mobilya Tasarım PSD

Psd Dosyaları - Mobilya Tasarım PSD Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar umarım aranıza yeni katılan bir grafiker olarak faydalı olabilirim. İsteyenler için psd fotmatlı çalışılmış hali (çalışma daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve tasarım bana aittir. İşine yarayan ...

Mobilya Tasarım PSD
murat_desen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_desen

Grafiker / Sakarya

Alt 10-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya Tasarım PSD

Arkadaslar umarım aranıza yeni katılan bir grafiker olarak faydalı olabilirim. İsteyenler için psd fotmatlı çalışılmış hali (çalışma daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve tasarım bana aittir. İşine yarayan arkadaşlara güle güle kullanmalar.

Mobilya tasarımının buda ikincisi arkadaşlar. İsteyenler için psd fotmatlı çalışılmış hali (çalışma daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve tasarım bana aittir. İşine yarayan arkadaşlara güle güle kullanmalar

http://rapidshare.com/files/75485796/mobilya_2.psd.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence nasil yaptigini anlatirsan daha etkili olur diye dusunuyorum. guzel calisma olmus eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
madeinhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madeinhell

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2007 #3
mobilya markasına uygun çalışmalar olmamıs ama hatun ve kelebek kanadı için psd leri indiriyorum eline saglık biraz daha calışmak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
gasiha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gasiha

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2007 #4
kelebekli bayanla koltuk uyumsuz olmuş,pembe değil de turuncu tonlarında yada sarı tonlarında olsaymış kanatlar daha uyumlu olurmuş..salyangozu beğenmedim ama ünlem yapmış olduğun yazı oldukça başarılı..tasarımlar sade fakat biraz daha üstünde dursaydın daha iyi şeyler çıkardı..
Bu mesajdan alıntı yap
murat_desen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_desen

Grafiker / Sakarya

Alt 12-12-2007 #5
arkadaşlar eleştirilerinize teşekkürler. böylelikle esiklerimizi görebiliriz. hepinize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 17-12-2007 #6
Salyongoz değilde salyangoz doğrusudur
Bu mesajdan alıntı yap
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2007 #7
Paylaşım için teşekkürler murat.. başka fikirler için güzel çalışma olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
anka0212 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anka0212

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-04-2008 #8
ya arkadaslar su rapid den dosya indirmek nasıl oluyor ille kredi kartıylamı yapmak gerek bu işi bir anlatan olsada dua etsem ona
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-04-2008 #9
ya arkadaslar su rapid den dosya indirmek nasıl oluyor ille kredi kartıylamı yapmak gerek bu işi bir anlatan olsada dua etsem ona
rapid linkine tıkla karşına bi ekran gelcek altta free yazıyor ona tıkla sonra yeni bir sayfa açılcak orda saniye geriye doğru saymaya başlıyacak sayma bitince kodlar çıkacak karşına o kodlardaki rakam ve harflerin üzerindeki kediler hangilerindeyse onları bulup yazacaksın.aslında kedi olayı yoktu oda yeni çıktı.dün çıktı galiba.
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 18-07-2008 #10
Tasarımlar sade ve cok hoş olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mobilya, tasarm, psd