modemden hangi portu açmam gerek

Php, Asp, Perl, Html - modemden hangi portu açmam gerek Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar hepinize kolay gelsin. benim bir sorunum var. biz web sayfamızı kendi bünyemizde barındırdığımız bir bilgisayardan yayın yapıyoruz. windows XP professional kurulu makinada. web içinde Apachee var. ilk ...

serak2002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serak2002

Grafiker / Muğla

Alt 06-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar hepinize kolay gelsin. benim bir sorunum var. biz web sayfamızı kendi bünyemizde barındırdığımız bir bilgisayardan yayın yapıyoruz. windows XP professional kurulu makinada. web içinde Apachee var. ilk kurulduğu zaman modemden 80 portunu açtım olarak hatırlıyorum. şimdi modemi değiştirmek zorunda kaldık aynı marka modem aynı portu açtım ama web sayfamıza girilemiyor. ZYXELL P600 serisi modem var lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor. 80 nolu portu açtığımda makinanın IP sine yönlendiriyorum
(192.168.0.5) ama genede girilmiyor. acaba başka bir portmu açmam gerek yada Apacheden ayar yapmammı lazım. ilginize şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ihsanutku isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihsanutku(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pek fazla yardımcı olamaıycam ama 8080 portunu dene birde istersen..
Bu mesajdan alıntı yap
MoRiS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoRiS__(35)

Grafiker / Bursa

Alt 25-11-2008 #3
Statik ip vardır sanırım. Olduğunu varsayıp yardımcı olmaya çalışıyım.

Modemden 80. portu açacaksın. Ancak bu konuda en çileli olan zyxell modem. Muhtemelen modeminden kaynaklanıyor. Bende burda küçük bir server kurdum Airties modem kullanıyorum bi döneme zyxel modem kullandım. Deveye hendek atlatmaktan zor bi modem. benim sana tafsiyem xp yerine windows server 2003 web edition kurman. Emin ol çok daha rahat edeceksin...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
açmam, gerek, hangi, modemden, portu