Modemin Firmasına katalog kapak Çalışmaları

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Modemin Firmasına katalog kapak Çalışmaları ...

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1
2
3
4
arka kapak
Değerli Yorumlarınızı BekliyorumModemin Firmasına katalog kapak Çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

intention isimli Üye şimdilik offline konumundadır

intention

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 ve 3 numaralı örnekleri beğendim ben, fakat arka kapaktaki logoları biraz daha ufaltarak ve farklı bir konseptde kullanırsan daha şık olacağını düşünüyorum. nacizane fikrim... eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Elipsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elipsis

Matbaacı / İzmir

Alt 19-02-2009 #3
1 ve 3 numaralı örnekleri beğendim ben, fakat arka kapaktaki logoları biraz daha ufaltarak ve farklı bir konseptde kullanırsan daha şık olacağını düşünüyorum. nacizane fikrim... eline sağlık.
bende 1 ve 3 ü beğendim, eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2009 #4
Gri tonlarına karşı saplantılı olman dikkat çekici..Diğer işlerinde de renk sorunu vardı..Aynı konular üstünde durmak istemiyorum..
* Ama logoda hatalar var. Bunları geçiştirmek sanırım firmayı başından defetmekle aynı..
* Tüm çalışmlarında kapak çalışması yerine, sanki iç sayfalarda bir tam sayfa reklam çalışması olmuş gibi.
* Seçmiş olduğun görsellerden 4 numaralı mezure, iş elbiseleri için ideal bir seçim. Üstünde durmalısın.
kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-02-2009 #5
Tasarımlar genel olarak güzel ve şık duruyor.Ancak seçilmiş olan görseller bence iş elbisesi üreten bir firmaya uygun değil.herhangi bir gazete reklamı veya afiş çalışması olsa tamam diyecem ama sonuçta katalog kapağı.Bence ürünlere uygun görsel kullanmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2009 #6
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
creedwar benim birenk sorunum yok bana güzel geliyo ondan öle yapıyorum.beğenmessin beğenirsin o tartışılır.Zevkler ve renkler tartısılmaz demişler amaModemin Firmasına katalog kapak Çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap