Moder kanvas tablo tasarım - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Moder kanvas tablo tasarım - Türkiye Geneli ...

mehmet197834 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet197834

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Moder kanvas tablo tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop indesign ıllustrator sql server 2008

VISUAL STUDIO

İş deneyimi ve içeriği: Sabıt olarak herhangı bır reklam ajansı yada grafıkerlık meslegını yuruten bır kurumda çalışmadım ismek masa ustu yayıncılık kursundan meslegı oğrendım katalog tasarımı ınsert ve kanvas tablo freelancher olarak calıştım şu anda serbest olarak sadece kanvas parçalı parçasız saatli olmak uzere her olcude yenı tasarımlar yaparal satmaktayım ayrıca gıttıgıdyor da bulunan işe yara şeyler adlı 100 000 tabloluk arşıve sahıp fırmanın katalog ve kanvas tablo tasrımlarını belırlı gunlerde belırlı ucret karşılığı yapmaktayım kanvas tablo alanında falıyet gosteren dıjıtal baskı ajanslarında daımı olarak çalışmak ısterım ornek tablo tasrımlarım lınktedır

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kanvas kumaş uzerine puskurtme ile plotter makınasında dıjtal baskı cmyk ve rgb baskı yapılık kasnaklara havalı zımba ıle basılması cercevelı ve cervesız olarak tasarlanması

E-posta:

Telefon: 0536 650 72 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Moder kanvas tablo tasarım - Türkiye GeneliModer kanvas tablo tasarım - Türkiye GeneliModer kanvas tablo tasarım - Türkiye GeneliModer kanvas tablo tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

mehmet197834

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2015 #3
İlan günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

mehmet197834

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2015 #4