Modern Lady İllüstrasyon çizimim..

İllüstrasyon Çalışmaları - Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. Sponsorlu Bağlantılar Dün gece saat 22.00 - 02.00 saatleri arasında yaptığım bir çalışma.. sonlara doğru gözlerim kapanmaya başlamıştı ve sonuç... modern lady......

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dün gece saat 22.00 - 02.00 saatleri arasında yaptığım bir çalışma..
sonlara doğru gözlerim kapanmaya başlamıştı Modern Lady İllüstrasyon çizimim..
ve sonuç... modern lady...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben sadece koltuğu beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2009 #3
ben sadece koltuğu beğendim.
Kişi kendinden bilir işi..Sanırım **** çekmiştir..Yaptığınız eleştiriyle nereye vardığınızı düşünüyorsunuz ki..Yardımcı olmaya yön vermeye, varsa (ki zannetmem) deneyimlerinizden hataları düzeltme şansı vermeniz daha adil olur.
Ben de sizi beğenmedim..

İşe gelince Zeynep, ilk bakışta göze çarpan sadece çorabı görünen ayağın okadar sert bir şekilde durması..yüz hatları ve gölgelendirme başarılı ama nacizane fikrim flu ve koyu tonlardan kaçmandır..Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
budabua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2009 #4
lady'nin kafası üzerinde baya uğraşmışsınız belli
keşke acele etmeyip geri kalan kısımlar üzerinde de uğraşsaymışınız
güzel bir çalışma ortaya çıkacakmış..
bir gün tamamlanmış halini görmek isterdim Modern Lady İllüstrasyon çizimim..
elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #5
Kişi kendinden bilir işi..Sanırım **** çekmiştir..Yaptığınız eleştiriyle nereye vardığınızı düşünüyorsunuz ki..Yardımcı olmaya yön vermeye, varsa (ki zannetmem) deneyimlerinizden hataları düzeltme şansı vermeniz daha adil olur.
Ben de sizi beğenmedim..

İşe gelince Zeynep, ilk bakışta göze çarpan sadece çorabı görünen ayağın okadar sert bir şekilde durması..yüz hatları ve gölgelendirme başarılı ama nacizane fikrim flu ve koyu tonlardan kaçmandır..Kolay gelsin..
creedwar teşekkür ederim.. kaslar konusunda kendimi geliştirmem gerek. bacak kasları dadeğin gibi sers duruyor.. Farkettiğin üzre hep koyu karanlık flu çalışmalarım :S
Benim için kolay olmayacak ama zamanla daha renkli çalışmalara geçiş yapmayı düşünüyorum..
Yorumun için teşekkür ederim..

lady'nin kafası üzerinde baya uğraşmışsınız belli
keşke acele etmeyip geri kalan kısımlar üzerinde de uğraşsaymışınız
güzel bir çalışma ortaya çıkacakmış..
bir gün tamamlanmış halini görmek isterdim Modern Lady İllüstrasyon çizimim..
elinize sağlık...
Evet malesef acelecilik + heyecan..
en kısa zamanda toparlayıp tekrar yükleyeceğim..
teşükkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 26-02-2009 #6
arkadaşlar benim diyeceklerimi demiş zaten Modern Lady İllüstrasyon çizimim.... kedinin yüzü çok güzel olmuş vücudu ile de biraz daha uığraşsaydın ne güzel olurdu kedi Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. eline sağlık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #7
arkadaşlar benim diyeceklerimi demiş zaten Modern Lady İllüstrasyon çizimim.... kedinin yüzü çok güzel olmuş vücudu ile de biraz daha uığraşsaydın ne güzel olurdu kedi Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. eline sağlık kolay gelsin
çok teşekkür ederim cisil. Düzenleyeceğim kısımlara kediyi de ekliyorum Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. işin içinden çıkamayacağım sanırım :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-02-2009 #8
Kedinin bacakları ve gövdesinin duruş şekli verdiğin fluluk içinde kaybolmuş ve biraz daha ayrıntı olabilirdi,kızın oturuş şeklinde ise arkadaşların söylediği gibi ayak çok keskin şekilde bitmiş ve o oturuş şeklinde sanki diğer ayakta biraz görünürdü gibi geldi bana.Emeğine sağlık Yorgunella Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 26-02-2009 #9
vucudunda rahtsız edıci anatomık problem var özellikle bacak kısmı..ama kedı çooook şirin
emeğiniz ve paylasımınz için tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #10
Kesinlikle bu çalışmayı iptal etmeden gerekli düzenlemeleri yapıp tekrar yüklemen lazım zeynep yüzde başladıgın detaylı çalışmayı diğerlerine de yapmalısın. Saat dilimine bakıcak olursak uykun geldiğinde detaylandırmayı bırakmıssın gibi geldi Modern Lady İllüstrasyon çizimim.. aman diyorum.
Eline sağlık ama daha iyisini yaptığını bildiğimizden yorumu bitirince yapmayı tercih ediyorum.Modern Lady İllüstrasyon çizimim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları