Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli ...

byturksoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byturksoy

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: iş yerimize money kart tarzı bir sistem yapıcaz ve kart için bir tasarım yaptırmak istiyoruz.

Kartın adı : T Kart

kart üzerinde üye no olacak

ve güzel renk ve grafiklerle insanların artık faturaya ihtiyacı olmadığı ellerinde ki kart ile bütün fatura işlemlerini bizde yapabileceklerini anlamaları lazım. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar arıyoruz.

Türksoy Telekom

E-posta:

Telefon: 0222 202 00 55 - 0530 882 35 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli - Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli ya da Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli | Money kart tarzı bir sistem yaptırmak istiyoruz. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap