Monitör Kalibrasyon Programı (Macintosh)

Yazılım Rehberi - Monitör Kalibrasyon Programı (Macintosh) ...

Cevapla
Monitör Kalibrasyon Programı (Macintosh)
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Dosya19

Monitör Kalibrasyon Programı (Macintosh)

Alt 15-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Download CalibrationAider (For Mac) 1.1.0 by Imaging Associates International

CalibrationAider ve CalibrationAider sizin CRT veya LCD bilgisayar monitörü ve tam potansiyellerini yardımcı olur Açıklama Mac Shareware az programı (Mac) için:. Kullanım CalibrationAider tutarlı, en uygun izleme açısı, ekran çözünürlüğü ve renk aralığını maksimize güçlü görüntüleme ortamını yeniden oluşturmak için.
CalibrationAider sizin CRT veya LCD bilgisayar monitörü ve tam potansiyellerini yardımcı olur. Kullanım CalibrationAider en iyi izleme açısı, ekran çözünürlüğü ve renk aralığını maksimize tutarlı, reproduceable görüntüleme ortamını oluşturmak. CalibrationAider kurduğu görüntüler-testte kalıpları ve kendi görüntüleri ithalat sağlar. CalibrationAider tam bir kullanım kılavuzu ve nasıl LCD veya CRT monitör kalibre test kalıpları kullanmak ve genel kavramlar dijital görüntü işleme ve renk yönetimi için önemli tanıttı açıklanır eğitim içerir. CalibrationAider eden bir renk ayarlamanız gerekir dijital fotoğrafçılar için yönetilen iş akışı, ya da en iyi efekt dijital fotoğrafları görüntülemek istediğiniz ev kullanıcıları idealdir. Ayrıca bu yüzden eldeki pahalı yeni LCD Monitör önce satın test etmek için bir USB Flashdrive Doğum CalibrationAider bir kopyasını taşımak yararlı olabilir!

CalibrationAider (Mac) için tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Indirmek ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz(Description of CalibrationAider (For Mac) program at Mac Shareware: CalibrationAider helps realize the full potential of your CRT or LCD computer monitor. Use CalibrationAider to create a consistant, reproduceable viewing environment with an optimal viewing angle, screen resolution, and maximized range of colors.
CalibrationAider helps realize the full potential of your CRT or LCD computer monitor. Use CalibrationAider to create a consistant, reproduceable viewing environment with an optimal viewing angle, screen resolution, and maximized range of colors. CalibrationAider displays built-in test-patterns and allows you to import your own images. CalibrationAider includes a complete user guide and tutorial that describes how to use test-patterns to calibrate your LCD or CRT monitor and introduces concepts important to digital image processing and color management in general. CalibrationAider is ideal for digital photographers who need to set up a color-managed workflow, or home users who want to display digital photos to best effect. It may also be useful to carry a copy on CalibrationAider on a USB Flashdrive so it is at hand to test that expensive new LCD Monitor before purchase!

CalibrationAider (For Mac) is a completely free software. You can free download and use it as long as you like.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 10-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google translate kullanmasan daha açıklayıcı olacaktı.. ama paylaşım için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
kalibrasyon ekran, mac, renk ayarı

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Monitör Kalibrasyon Programı ( Ücretsiz) MONASTERY Yazılım Rehberi 13 27-07-2016 19:46:16
MYJet'te Kalibrasyon dutdut Dijital makineler 0 18-06-2009 08:11:06
8160 XA kalibrasyon denisreklam Dijital makineler 2 23-04-2009 19:29:31
Kalibrasyon erhan_kapadokya Dijital makineler 3 01-04-2009 06:45:23
Macintosh Ekran Kalibrasyon Sorunu micoudmk Macintosh 1 27-01-2009 14:37:29

Kapat
Şifremi Unuttum?