Monitörlere Göre zemin Sorunu

Web Tasarımı - Monitörlere Göre zemin Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Mrb İlk önce söylemek istediğim şey bu konunun aslında burasıyla pek alakası yok sorun monıtör'de Açıcak baska bi yer bulamadım aslında web dende kaynaklı. Lcd monitör alıcaktım , ...

freedoom16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedoom16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 29-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb İlk önce söylemek istediğim şey bu konunun aslında burasıyla pek alakası yok sorun monıtör'de Monitörlere Göre zemin Sorunu Açıcak baska bi yer bulamadım aslında web dende kaynaklı.

Lcd monitör alıcaktım , babam lcd led tv al hem tv izlersin hem pcye takarsın dedi lcd led tv aldık.

Yanlız birkaç sorun oluştu. Örn : Oyunlarda etrafı karanlık gösterıyor vs.

Asıl Sorun Web Sitelerin Zeminlerinde. Monitör Uzun Oldugu İçin Normal Web Ölcüleri yetmıyor ve Zemin tekrarlanıyor bu görüntü benı harbiden sıkıyor.

örn cektıgım foto ( Kare İçine Aldıgım Alana bakınız) :

Lütfen Bi Çare :S
Arkadas Chrome'de zoom ayarını yukselt dedi bu seferde yazılar vs. cok buyuyo pek etkılemıyr.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bayfresh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bayfresh

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu sorun ornek olarak verdigin websitesinde background u belirli bir boyutdan sonra repeat olarak kullanmalari. Bunu cozmek icin screen resolution ayarlarini yukselt biraz.
Bu mesajdan alıntı yap
freedoom16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedoom16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 30-11-2011 #3
screen resolution nedir
Bu mesajdan alıntı yap