mönü tarzı broşür çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - mönü tarzı broşür çalışmam ...

mönü tarzı broşür çalışmam
mavimelek09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavimelek09(30)

Grafiker / Aydın

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mönü tarzı broşür çalışmammönü tarzı broşür çalışmam
arkadaşlar çalışmamda bişi eksik geldi bana ama ne olduğunu hala bulamadım mönü tarzı broşür çalışmam yardımcı olursanız sevinirim.. önerilerinizi bekliyorum

çalışmamda eksik yok mu mönü tarzı broşür çalışmam yada yorum bile yapılmayacak kadar kötü mü? :P mönü tarzı broşür çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bigtalk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigtalk

Webmaster / İstanbul

Alt 07-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1953 ten beri yi çok fazla kullanmışsn bence. başka sloganlar bulmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-01-2010 #3
1.Önsayfadaki yemek fotoğraflarını bu şekilde yerleştirmek yerine ayrı ayrı yerleştirseydiniz hem sayfa düzeni daha güzel olur hemde bu görüntüdeki itciliği kaldırmış olurdunuz.
2.1953'den beri sloganı çok fazla kullanılmış.Anlaşılan o ki oradaki boşluğu doldurmak amacıyla yazmışsınız.
3.Fotoğraf yerleşiminde ön sayfadaki hatayı arka sayfada da yapmışsınız.Fotoğrafları tek tek ele almanız daha mantıklı.Bazı yerlerde 6 bazı yerlerde 4 fotoğrafı yanyana yapıştırarak kullanmanız ürünlerin algılanmasında zorluk çıkarıyor.
4.Zemin rengi de uygun değil bence.

Emeğinize sağlık diyor kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-01-2010 #4
renk seçimi çok güzel fakat tarih sıralamsındeki beyaz renk geçişli olabilirdi
Bu mesajdan alıntı yap
mavimelek09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavimelek09(30)

Grafiker / Aydın

Alt 07-01-2010 #5
1.Önsayfadaki yemek fotoğraflarını bu şekilde yerleştirmek yerine ayrı ayrı yerleştirseydiniz hem sayfa düzeni daha güzel olur hemde bu görüntüdeki itciliği kaldırmış olurdunuz.
2.1953'den beri sloganı çok fazla kullanılmış.Anlaşılan o ki oradaki boşluğu doldurmak amacıyla yazmışsınız.
3.Fotoğraf yerleşiminde ön sayfadaki hatayı arka sayfada da yapmışsınız.Fotoğrafları tek tek ele almanız daha mantıklı.Bazı yerlerde 6 bazı yerlerde 4 fotoğrafı yanyana yapıştırarak kullanmanız ürünlerin algılanmasında zorluk çıkarıyor.
4.Zemin rengi de uygun değil bence.

Emeğinize sağlık diyor kolaylıklar diliyorum.

çok tşk ederim... yorumlarınız için hemen değerlendirmeye alıyorum... mönü tarzı broşür çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-01-2010 #6
Söylenen faydalı bilgilere ek olarak "1953'ten beri" şeklinde düzeltmelisiniz.(-den hali)
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 08-01-2010 #7
Çalışma Mavi Melek gibi Masmavi olmuş mönü tarzı broşür çalışmam Daha Açıcı renklerde kullanılabilir bence...
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetulker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetulker

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2010 #8
tipografi üstüne düşman gerekiyo. zira yazılar çok klasik ve gözü tırmalıyo...
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2010 #9
kısaca bende birşeyler yazmak istiyorum. genel görünüm güzel ellerine emeğine sağlık.

fakat fontlar konusunda kesinlikle daha araştırmacı olmanı öneririm. daha önceden uzun yıllar çalıştığım sektör bu gıda üzerine bir şirketin tasarımcısıydım ordan biliyorum bu sektor soğuk renkleri sevmez, kaldırmaz . iştah acıcı sıcak renkler ister hep. birde bu sarı beyaz yazılar balon içine yazdıkların görünümü basitleştiriyyor ve uyumsuzluk yaratıyor. başka söyleyeceğim bir şey kalmamış daha önce diyenler olmuş.

tekrar ellerine sağlık. (:
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 08-01-2010 #10
işiniz yemek satmaksa yemekleri göstermek gerekmiyor mu? Çalışmayı yaparken çok eğlemişsiniz, bu görülüyor. kendinizi aşmaya çalışmışsınız, bu da görülüyor. ancak menü gibi amacı net olan işlerde amaca odaklanmanız gerekir. Bu şekilde düşünerek en baştan bu işinizden bağımsız olarak tekrar düşünebilirsiniz.

başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları