moonlight logo

Logo Tasarımları - moonlight logo ...

moonlight logo
turkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz

Grafiker / Muğla

moonlight logo

Alt 18-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Moonlight apartments için yaptığım çalışmada fikirlerinizi almak istiyorum arkadaşlar.
moonlight logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

marsg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marsg

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 güzel bence... nacizane fikrim.
Bu mesajdan alıntı yap
Deadworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deadworld

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-04-2008 #3
sonuncusunu sevdim guzel calisma tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2008 #4
O harfinin dolunay şeklinde yapılması iyi düşünülmüş ama renginin lacivert olması biraz tuhaf. Dolunay olması gerekmiyor hilal de olabilir. Önemli olan ayışığı. ayrıca diğer O harfinin kuyruğunu ne amaçla yaptın bi anlam veremedim. Son olarak: logonun ilk bakışta okunması daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2008 #5
3. numara bence guzel
Bu mesajdan alıntı yap
cokolopes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cokolopes

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2008 #6
Bencede ikincisi daha uygun.
Bu mesajdan alıntı yap
turkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz

Grafiker / Muğla

Alt 21-04-2008 #7
Bu mesleğin en kötü tarafı da bu olsa gerek daha doğrusu kötü değil de benim gibilerin yüzünün yumuşak olması. Eski müşterim bunu isteyen, arkadaşına yapılan logoyu beğenmiyor ve hediye etmem için bana logo yapar mısın dedi? Tabii tamam dedim ve bunu demekle en büyük hatayı işledim. Bu çalışmaya emek verip buraya sunduktan sonra tercihimi yaptım sizin eleştirileriniz doğrultusunda; ben ona çalışmayı göstereceğim zaman bana "kusura bakma sana haber veremedim arkadaşım diğer logosunu kullanmış bile" dedi. Şu ticareti öğrenemeyeceğim asla.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-04-2008 #8
2 numara guzel bence griyi hafif daha koyu yaparsan cok hos olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
aliustatales isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliustatales(36)

Grafiker / Konya

Alt 23-04-2008 #9
Bu mesleğin en kötü tarafı da bu olsa gerek daha doğrusu kötü değil de benim gibilerin yüzünün yumuşak olması. Eski müşterim bunu isteyen, arkadaşına yapılan logoyu beğenmiyor ve hediye etmem için bana logo yapar mısın dedi? Tabii tamam dedim ve bunu demekle en büyük hatayı işledim. Bu çalışmaya emek verip buraya sunduktan sonra tercihimi yaptım sizin eleştirileriniz doğrultusunda; ben ona çalışmayı göstereceğim zaman bana "kusura bakma sana haber veremedim arkadaşım diğer logosunu kullanmış bile" dedi. Şu ticareti öğrenemeyeceğim asla.

Ah be abi bu işin tarifini bulursa bizahmet haber ver...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 23-04-2008 #10
logo gayet şık olmuş fikirde güzel ama bence font olmamış çünkü bu font çok ünlü bir markanın logosundan üretilmiş bir fonttur. markayı şimdi hatırlayamadım ama çok ünlü olduğunu biliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, moonlight