Moosend - Send it online easily

Web Tasarımı - Moosend - Send it online easily ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığım bir logo ve web sitesi çalışması, her türlü yorum ve eleştirinizi bekliyorum dostlar...

Bir de altsayfa örnegi var...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2.calışma cok hoş emegine saglık Moosend - Send it online easily
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #3
2.calışma cok hoş emegine saglık Moosend - Send it online easily
Teşekkürler, zaten 1. çalışma anasayfa, 2. çalışma ise altsayfa olacak Moosend - Send it online easily
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 23-08-2008 #4
eline sağlıkarkadaşım...çok zor bi iş bu...her zaman korkmuşumdur...fon rengi süper...2. çalışmadaki yeşil şerit kırmızı olsaMoosend - Send it online easily...bu çalışman hayata geçince tıklayıp bakmak eminim keyifli olucaktır...kolay gele...
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #5
eline sağlıkarkadaşım...çok zor bi iş bu...her zaman korkmuşumdur...fon rengi süper...2. çalışmadaki yeşil şerit kırmızı olsaMoosend - Send it online easily...bu çalışman hayata geçince tıklayıp bakmak eminim keyifli olucaktır...kolay gele...
teşşekkür ederim arkadaşımm Moosend - Send it online easily korkulacak bi iş değil yahu.. öle böle yapılıo bi şekilde hehe.. hımm yeşil kırmızı olabilir hatta her linkte o renk değişebilir, neden olmasıın Moosend - Send it online easily hayata geçmesi biraz uzun galba ya, bu bizim bi projemiz ve sıralamada biraz geride kaldı hayata geçirmek için hehhe...
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #6
Bir sey sorucam konuyla alakalı deil mi diye cok düşünüdm sorup sormamayı ama...simdi ps yapılan bir temanın save for web olarak kaydedip dw aktarıp düzenlemeleri nasıl yapıolar hiç bir nilgim yok...bu konuda biraz yardımcı olabilrmisin erdemirs
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #7
Bir sey sorucam konuyla alakalı deil mi diye cok düşünüdm sorup sormamayı ama...simdi ps yapılan bir temanın save for web olarak kaydedip dw aktarıp düzenlemeleri nasıl yapıolar hiç bir nilgim yok...bu konuda biraz yardımcı olabilrmisin erdemirs
şimdi sana bu konuda yardımcı olmak isterim ama benim çalışma stilim çok daha farklı, mesela ben tasarımı fireworks de yapıyorum, tasarımı parçalama işinide elle yapıyorum, imajları kesip tek tek export ediyorum, ardından açıp notepad i elle yazıyorum, henüz daha hiç dw kullanmadım Moosend - Send it online easily yani sorduğun soruyu inan cevaplayabilecek nitelikte değilim Moosend - Send it online easily
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #8
şimdi sana bu konuda yardımcı olmak isterim ama benim çalışma stilim çok daha farklı, mesela ben tasarımı fireworks de yapıyorum, tasarımı parçalama işinide elle yapıyorum, imajları kesip tek tek export ediyorum, ardından açıp notepad i elle yazıyorum, henüz daha hiç dw kullanmadım Moosend - Send it online easily yani sorduğun soruyu inan cevaplayabilecek nitelikte değilim Moosend - Send it online easily
Moosend - Send it online easilyDMoosend - Send it online easily sorun deil ama biri cıkıp ben el chancho kardeşime anlatırım diye bekiyorum Moosend - Send it online easilyD calışmalarından ötürü pm de atmıstm zaten tkrr kutluyorum yapmak isteyipte yapamadıgım siteler yapıosun...basaRILAR
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #9
Moosend - Send it online easilyDMoosend - Send it online easily sorun deil ama biri cıkıp ben el chancho kardeşime anlatırım diye bekiyorum Moosend - Send it online easilyD calışmalarından ötürü pm de atmıstm zaten tkrr kutluyorum yapmak isteyipte yapamadıgım siteler yapıosun...basaRILAR
hehe, eyvallah saolasın, valla gaz oldum bir an, uğraştıkça, azim ettikçe olur elbet yahu Moosend - Send it online easily
Bu mesajdan alıntı yap
smx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smx

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 24-08-2008 #10
çalışmaların çok güzel tebrik ederim, birkaç tavsiyem olacak.. çalışmanı fireworksda yapman bi bakıma avantaj sayılır fakat bunu dreamweaverla birleştirirsen daha fazla imkanın olur, rahat çalışırsın ve kolaylık sağlar. bu arada bu çalışma php aspmi yoksa html mi ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
easily, moosend, online, send