Mor Fil Sanat'tan yeni mezunum.

Sonuçlanan İlanlar - Mor Fil Sanat'tan yeni mezunum. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Mor Fil Sanat Merkezin'de kursum yeni bitti. Şuanda merkezin beni yerleştirdiği bir işyerinde çalışıyorum. Bir matbaada çalışıyorum. Fakat ajans içinde çalışmak istemekteyim. Birçok basılı işlere imza attım. ...

Alt 22-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Mor Fil Sanat Merkezin'de kursum yeni bitti. Şuanda merkezin beni yerleştirdiği bir işyerinde çalışıyorum. Bir matbaada çalışıyorum. Fakat ajans içinde çalışmak istemekteyim.

Birçok basılı işlere imza attım. Kutu ve ambalaj bıçak çizimlerinde iyiyim. Ayrıca illustrasyon çizimler yapmaktayım.

Afiş, katalog, broşür gibi basılmış ve yayınlanmış işlerimde mevcut.

Mail adresimden iletişim kurabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Tags
fil, mezunum, mor, sanattan, yeni