MosTanka Rusya'da açılacak olan bir işletme için hazırladığım Logo

Logo Tasarımları - MosTanka Rusya'da açılacak olan bir işletme için hazırladığım Logo ...

BurakSardan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BurakSardan(32)

Sanat Yn. / Ankara

Dosya24

Alt 26-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

• Firma ismi:
mosTanka
  • İçeriği:
Moskova&Ankara Cafe ve Bar
  • İstenilen:
2 şehir arasında bir Anlam kurulması ve iki ülkenin renklerinin bu çalışmada geçmesi.

Buna bakarak yapmış olduğum ve şuanda firmaya sunduğum Logo aşşağıda ki gibidir.Yorum yaparsanız sevinirm.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şehirlerin hangi özelliklerini yansıttınız onu açıklayasydını ona göre yorum yapılırdı.benim bildiğim ne Moskova ne de Ankara ile özdeşleşen asma köprü veya boğaz köprüsü yok.Ankara'nın olmadığı kesin de diyelim ki Moskova'nın var,Ankara'yı ne ile temsil ettiniz onu ben anlayamadım.

Ayırca köprüyü birebir çizmektense sembolik olarak belirtseydiniz daha hoş olurdu gibime geliyor.Bir diğer husu ortadaki T harfi diğer yazı karekteri ile uyumlu değil.Cafe&Bar yazısını da farklı bir karekterde yamanız daha iyi olur.Cocacola logosunu andırıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

BurakSardan(32)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 26-06-2009 #3
Firma yetkilierin illa ki köprü kullanılsın isteği işin açığı beni çok kısıtladı.Ayrıca Kırmızı+Beyaz+Mavi yani Rusya ve Türkiye bayraklarında ki renklerin geçmesini istemeleri bu tarz bir logo olmasına sebep oldu.
Yanlız Cafe fontu ile dediğinizi dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
unalmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalmete(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2009 #4
kardeş bence yazı tipleri çok alakasız birtanesi hip hop cıların yazı tipine benziyor birtanesi ise sabancı gibi büyük bir şirketin kullandığı yazı yani ağır bir yazı tipi bence olmamış yeniden dene
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efom

Grafiker / Aksaray

Alt 26-06-2009 #5
arkadaşım tek kelime ile mükemmel
ama alt tarafı deniz gibi yapsan 100/100 olurdu .benim notum 99,9
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-06-2009 #6
altaki deniz düm düz az da olsa eğimli olması gerekirdi. karakter hiç iyi değil köprüde pek iç acıcı değil kusura bakmayın yanlış da anlamayın sakın ama bence olmamış arkadaşım.Emeğe saygı duyup elinize sağlık diyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
unalmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalmete(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2009 #7
Mehmet Kardeşe Katılıyorum Deniz Azda olda Dalgalı olması Lazım O Ne Öğle Balta Sapı gibi MosTanka Rusya'da açılacak olan bir işletme için hazırladığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #8
bence kopru ustundeki sivri olan birleşim yerlerine rusyanın simgesi olan kremlin sarayının mantar seklindeki bir baslıgi giydir birde ole bak derimMosTanka Rusya'da açılacak olan bir işletme için hazırladığım Logo)sadece bir fikir,ama boylede guzel bence eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap

BurakSardan(32)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 27-06-2009 #9
arkadaşım tek kelime ile mükemmel
ama alt tarafı deniz gibi yapsan 100/100 olurdu .benim notum 99,9
Teşekkur ederim.

altaki deniz düm düz az da olsa eğimli olması gerekirdi. karakter hiç iyi değil köprüde pek iç acıcı değil kusura bakmayın yanlış da anlamayın sakın ama bence olmamış arkadaşım.Emeğe saygı duyup elinize sağlık diyorum..
Demek ki grafiker olmak böyle birşey.Alt tarafda ki logoya biraz haraket katsın diye kullandığım bir parçayı sırf içi mavi renk diye denize benzetmişssiniz.Bravo.
Gene de Yorumlarınız için sağolun zaten logo değişti.Yeni halini ekledim.

Değiştirilmiş 2 Farklı model.(Not:İlk modelde T harfinin alt kısmı resimde gözükmemiş dikkate almayınız)
Bu mesajdan alıntı yap