motif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - motif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Geneli ...

babayka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babayka

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

motif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel artcam pro yada benzeri vektörel cizim programları

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: art cam pro - yada corelde vektörel desen ve motif çalışacak freelancer arıyorum,
motifler v-bit ile cnc routerda kesilmek üzere tasarlanacak

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

motif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Genelimotif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Genelimotif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Genelimotif ve desen çalısabilecek freelancer arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
enesevrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesevrim

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2013 #3
Merhabalar özelden mesaj atarsanız görüşelim
aşağıdaki linkte çalışmalarımdan örnekler vardır.
3D Rölyef çizimleriniz yapılır. - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 29-03-2013 #4
belki biraz garip ama tasarım yapayım ama işi anlamadım biraz ayrıntılı anlatabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap