Motion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbul

İş Veren İlanları - Motion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbul ...

GoodGoodBoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GoodGoodBoy

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Motion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance

Program/Seviye: After Effects ve Photoshop´a iyi hakim olan. Hayal gücü olan.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Internet´te gerceklestirilecek bir Proje tanitimi icin 1 Dakikalik Animasyon Film icin birini ariyorum.

E-posta:

Telefon: 0534 058 49 09
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Motion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbulMotion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbulMotion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbulMotion Grafiker ariyorum Serbest Proje icin / Freelance - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Seddata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seddata

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-03-2013 #3
Yardımcı olabilirim,

İrtibat için verilen adrese veya telefona ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap