Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul

İş Arayan İlanları - Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Merhaba , 23 yaşındayım ve 2 senedir bu tür işlerle uğraşmaktayım, ...

ozanşey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanşey

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19
Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Merhaba , 23 yaşındayım ve 2 senedir bu tür işlerle uğraşmaktayım, bir kaç yerde çalıştım. İstanbul'da oturuyorum , Askerlikle ilgili bir sıkıntım yok. Aynı zamanda felsefe öğrenimi gördüm. After effects , Premiere programlarını iyi derecede kullanmayı biliyorum.Ayrıca ilk staj yaptığım ve çalıştığım yerde genellikle adaptasyon işi yaptım , bu yüzden track programlarını iyi derecede biliyorum. Demo Reelim ve diğer yaptığım şeyler aşşağıdaki adresten bakabilirsiniz.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
[VIMEO]9682323[/VIMEO]

İşle ilgili açıklama: Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu operatörü olarak iş arıyorum

E-posta:

Telefon: 0532 712 05 25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul - Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul ya da Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul | Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ozanşey

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-08-2011 #3
Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu Operatörü

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Merhaba , 23 yaşındayım ve 2 senedir bu tür işlerle uğraşmaktayım, bir kaç yerde çalıştım. İstanbul'da oturuyorum , Askerlikle ilgili bir sıkıntım yok. Aynı zamanda felsefe öğrenimi gördüm. After effects , Premiere programlarını iyi derecede kullanmayı biliyorum.Ayrıca ilk staj yaptığım ve çalıştığım yerde genellikle adaptasyon işi yaptım , bu yüzden track programlarını iyi derecede biliyorum. Demo Reelim ve diğer yaptığım şeyler aşşağıdaki adresten bakabilirsiniz.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Motion Graphic Designer , Compositing Artist ve Kurgu operatörü olarak iş arıyorum

E-posta:

Telefon: 0532 712 05 25
Bu mesajdan alıntı yap

ozanşey

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-11-2011 #4
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

ozanşey

Hiç Biri / İstanbul