motion graphics - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - motion graphics - Türkiye Geneli ...

kaany isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaany

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

motion graphics

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hazırlanan 3d çalışmaların (15-20 görsel) motion graphics tekniğiyle animasyon sunumunu hazırlatmak istiyoruz.

İlgilenen arkadaşların cv lerini aşağıdaki mail adresine bekliyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları motion graphics - Türkiye Geneli - motion graphics - Türkiye Geneli ya da motion graphics - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | motion graphics - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

idanimation isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idanimation

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2012 #3
merhaba kaan bey,
hazırlatmak ıstedıgınız freelance ıse talıbım,calısma ıcın detaylı bılgı almak ısterım.

mail adresım:*********

calısmalarımdan bazı orneklerın oldugu lınk asagıdadır

kural caner’s Videos on Vimeo