Motosiklet sticker/decal

Dijital makineler - Motosiklet sticker/decal Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba, Elimde binlerce motosiklet marka/modeline ait sticker vectör dosyaları var. Bu dosyalaları değerlendirmek ve homeofis tarzında çalışarak, kuracağım internet sitesi üzerinden satışını yapmak istiyorum. Yaklaşık 1 haftadır ...

Motosiklet sticker/decal
caponord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caponord

Hiç Biri / İzmir

Motosiklet sticker/decal

Alt 09-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,

Elimde binlerce motosiklet marka/modeline ait sticker vectör dosyaları var. Bu dosyalaları değerlendirmek ve homeofis tarzında çalışarak, kuracağım internet sitesi üzerinden satışını yapmak istiyorum.

Yaklaşık 1 haftadır yaptığım yoğun araştırmalar neticesinde bir noktaya kadar ilerledim ama işin teknik kısmı ile ilgili sıkıntılarım var.

Çok özet olarak, sanırım dış mekan uyumlu baskı yapabilecek bir yazıcıya ve bir folyo kesiciye ihtiyacım var. Veya bu iki özelliğide bir arada bulunduran baskes makinalara. 60 cm ölçüsünün ihtiyacımı karşılayacağını düşünüyorum. Müşteri portföyü oluşana kadar (ki baya bir zaman alacaktır) baskı ve kesim hızı 2. planda olacak.

Tüm bu bilgiler ışığında; amatör kullanımın üstünde ama çok da profesyonel olmayan, ucuz, yukarıda izah etmeye çalıştığım işi yapabileceğim makinalar neler olabilir acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları