Movie poster design

Afiş Tasarımı - Movie poster design Sponsorlu Bağlantılar...

Movie poster design
foxx_foxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

foxx_foxx

Grafiker / İzmir

Movie poster design

Alt 25-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Movie poster design
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SAVAS89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SAVAS89(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma dostum emeğine sağlık yanlız arkadaki ışık biraz alttaki yazıları etkilemiş gibi biraz etkisini azaltsan hem yazı kurtulur hemde ön plandaki asker objen daha belirgin olur diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
foxx_foxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

foxx_foxx

Grafiker / İzmir

Alt 25-01-2013 #3
Eleştirin için teşekkür ederim Savaş. The dark knight'ı da ben yaptım. Bu adresi yeni aldım.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-01-2013 #4
Eleştirin için teşekkür ederim Savaş. The dark knight'ı da ben yaptım. Bu adresi yeni aldım.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Madde 12: Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla üyelik açarak farklı kişilermiş gibi kullanıcı hesabı aldığını tespit etmesi durumunda, ilk kullanıcı adı ile sonradan alınan kullanıcı adları bileştirilir. Geçerli olan kullanıcı adı ilk alınan kullanıcı adı olarak ayarlanır. Bunun dışında kişinin tüm mesajları silinebilir ve foruma girişi yasaklanabilir. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap