Mozilla Firefox eklenti sorunu...

Yazılım Rehberi - Mozilla Firefox eklenti sorunu... Sponsorlu Bağlantılar Mozilla Firefox ile sitelere giriyorsunuz ve EKLENTİYİ YÜKLE uyarısı alıyorsunuz, yükle dediğiniz halde yüklemiyor ve yine aynı hatayı veriyorsa, Bu sorunu çözmek için gerekli olan eklentiyi BURADAN indirip ...

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox ile sitelere giriyorsunuz ve EKLENTİYİ YÜKLE uyarısı alıyorsunuz, yükle dediğiniz halde yüklemiyor ve yine aynı hatayı veriyorsa, Bu sorunu çözmek için gerekli olan eklentiyi BURADAN indirip Hdd ye kaydediyoruz. Terminal açıp dosyayı indirdiğimiz dizine gidip tar -zxvf indirdiğiniz_dosya_adı komutunu verip dosyayı dizine açıyoruz. Sonra terminalden az önceki açtığımız dizinin içine giriyoruz ve ./flashplayer-installer komutunu verip eklentiyi yüklüyoruz. Bir de önemli hatırlatma; Terminalden eklentiyi yüklerken tüm browserlerinizi kapatmanız gerekiyor. Eklentiniz hayırlı olsun. Artık sitede göremediğiniz yerleri görebileceksiniz... Hoş ve Hoşçakalın...

İNTERNETTE BÖYLE BİRŞEY VAR,AMA BUNU RESİMLİ ANLATABİLEN OLURSA COK İYİ OLUR...Zira explorer 7 ile siteye giremiyorum,ve cok agır ccalısıyor...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler ilk zamanlar bende de oluyordu zamanla eklentileri kendim tek tek kurdum düzeldi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
eklenti, firefox, mozilla, sorunu