Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:)

Hoşgeldiniz - Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:) ...

Ayse93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ayse93

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 14-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb Arkadaşlar ben bilgisayar proğramcılığı 2.sınıf öğrenciyisim ama daha çok photoshop gibi proğramlarla uğraşmayı seviyorum çok aşırı bi bilgim yok az da denemez genel olarak kavramları biliyorum ve çalışmalarda yapıyorum bu sene okulda bitecek ve bene kendimi bu bölümde geliştirip bu bölümle ilgili bi yerde işe başlamak istiyorum sizce nerden başlamalıyım nasıl geliştirmylm kendimi okul bitmeden sizde burda bana bununla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cdesign

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 01-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ayşe Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:) photoshopta kendini geliştirmek istiyorsan tabi ki google dan ders araştırıp onları izleyebilirsin. ama onun haricinde benim sana tavsiyem programı çok kurcala. mesela soldaki araçları çöz. bi tanesinden başla mesela brush. overlay, dark light büyüklüğü sertliği herşeyini öğrenmeye çalış. üzerinde pratikler yap. sürekli birşeyler dene. onu öğrendiğini düşündüğünde başka bir araca geç. sonra üstteki sekmelere geç. photoshopun içeriğini öğrendiğinde de photoshop ile yapılmış çalışmalara bak. sonra aynısını yapmaya çalış. olmadıysa tekrar yapmaya çalış. seni sarmayan işlerin peşinden gitme çünkü shoptan sıkılırsın. ve yaptığın herşeyi sakla gelişimini izle. unutma pratik yaptıkça iyi olursun Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:) sormak istediğin birşey olursa ben ve diğer arkadaşlar burdayız Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:)
Bu mesajdan alıntı yap