ms ofset matbaacılık

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ms ofset matbaacılık Sponsorlu Bağlantılar olmayan bi firma tasarımı :smile:...

ms ofset matbaacılık
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

ms ofset matbaacılık

Alt 16-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

olmayan bi firma tasarımı :smile:

ms ofset matbaacılık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizde nedendir bilmem çalışmaları çok büyük ekleme mantığı var... beklerken ruhum daralıyor... biraz daha küçük mü yüklersiniz, düşük mü yüklersiniz orasını bilemem... ama lütfen çalışmanız açıldı açılacak diye bu kadar zaman beklemeyelim...
Bu mesajdan alıntı yap
aLcaK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLcaK

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-10-2008 #3
Logo hoşuma gitmedi. Zemin güzel ama uyumsuz olmuş. Kolay gelsin.

Birde çalışmanın boyutunu biraz küçültürsen iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-10-2008 #4
sizde nedendir bilmem çalışmaları çok büyük ekleme mantığı var... beklerken ruhum daralıyor... biraz daha küçük mü yüklersiniz, düşük mü yüklersiniz orasını bilemem... ama lütfen çalışmanız açıldı açılacak diye bu kadar zaman beklemeyelim...
tamam birdaha birdaha olmaz

Logo hoşuma gitmedi. Zemin güzel ama uyumsuz olmuş. Kolay gelsin.

Birde çalışmanın boyutunu biraz küçültürsen iyi olur.
hoşuna gitsin diye yapmadımki zaten :rofl: şaka şaka logo abartılı olmuş dediğin gibi tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-10-2008 #5
"olmayan bi firma tasarımı ms ofset matbaacılık"
Logosuyla birlikte firmayı da tasarlamanız ilginç ms ofset matbaacılık
"Farklı düşünceler için..." cümlesini sizin için tamamlamayı bir görev bilerek daha çok araştırma yapmalısınız diye bir tavsiyede bulunmak isterim.Sitemizde ki dökümanlar size en iyi ustalığı,hocalığı yapacaktır.
Ayrıca forum kurallarını tekrar gözden geçirmelisiniz.Üstüste benzer içerikli mesaj yazmaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2008 #6
ben çalışma açılırken güzel bi arka plan görünce sonunda en az onun kadar sade ve hoş bişey olur dedim ama bambaşka bişey çıktı ortaya logoyla arka planın uyumsuzluğu sıfır
Bu mesajdan alıntı yap

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-10-2008 #7
"olmayan bi firma tasarımı ms ofset matbaacılık"
Logosuyla birlikte firmayı da tasarlamanız ilginç ms ofset matbaacılık
"Farklı düşünceler için..." cümlesini sizin için tamamlamayı bir görev bilerek daha çok araştırma yapmalısınız diye bir tavsiyede bulunmak isterim.Sitemizde ki dökümanlar size en iyi ustalığı,hocalığı yapacaktır.
Ayrıca forum kurallarını tekrar gözden geçirmelisiniz.Üstüste benzer içerikli mesaj yazmaktır.
uyarıların için sağol, araştıracağım teşekkür
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-10-2008 #8
benim anlamadığım tek şey var, tamam bu çalışma serbest bir çalışma, ama ne ile ilgili afiş mı reklam bröşuru mu? ne o? anlamadım....

tasarım ilgili: bir kaç tane anımsız çizgiler, bir daire. logo için bir kaç renk tonu deneme. Bu tasarımda hiç bir şey anlamadım. bize ne göstermek istedınız?

Kendinize geliştirmek istiyorsunuz, bunu anladım...

kendine geliştirmek için olmayın bir firma (mesela çinar matbaacılık olsun) için kurumsal kimlik yapın, bence tecrübenz için daha iyi olacak... daha anlımlı bir yorum, kritik alırsınız. Öylece, yorum aldığınız zaman daha farklı iş yapmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-10-2008 #9
Bana söyleyecek pek bişey bırakmamış, kasta ve the_one arkadaşlarımms ofset matbaacılık

Ancak; Sanırım hakkında cümle kuracağım şey logo... Şekil itibariyle,kutu desen değil, ama kısmi boyutları var, 3d gibi olacakmış, olamamış sanki az daha yıllansa olacak,simetri yok(sağı solu bir değil).

-Ofset Matbaacılık yazısının altınada gölgeye gerek yok?
- Büyük M matbaacılık onu anladık, büyük S ne?ms ofset matbaacılık
-X ve Y düzlemleri Z düzlemiyle karman çorman olmuş...

Ne yapmanız gerektiği konusunda yapılan yorumları dikkate alırsanız sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz...

Başarılar diliyorum...

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #10
bence foruma bukadar çok katılım yapan (yapmaya çalışan ) bir arkadaş daha yapıcı eleştirileri hak ediyor. gelişmesinde sizlerin etkisi olduğunu belki onlarca konu başlığından sonra göreceksiniz. tipografi ve renk uyumu kolay edinilebilecek beceriler değil fakat emek azim göz ardı edilemeyecek olaylar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
matbaacılık, ofset