msAydn // Kitap Kapağı "Taraftar Olmak"

Deneme Çalışmalar - msAydn // Kitap Kapağı "Taraftar Olmak" Sponsorlu Bağlantılar ------------------- ~ İlk Kitap Kapağı Denemem .. ~ Konu Olarak Aklıma Bu Geldi.. ~ Kullandıgım Program Photoshop .. ~ Yorumlarınız benim için Önemlidir .. ~ Saygılarımla .. ~ ...

msAydn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msAydn

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

-------------------

~ İlk Kitap Kapağı Denemem ..
~ Konu Olarak Aklıma Bu Geldi..
~ Kullandıgım Program Photoshop ..
~ Yorumlarınız benim için Önemlidir ..
~ Saygılarımla ..
~ msAydn msAydn // Kitap Kapağı "Taraftar Olmak"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ön sayfa çok hoş olmuş tebrik ederim. Ama arka sayfada yazılar olması gerekenden daha uzun olmuş. Barkot ike yayınevi logosunun arasına kadar girmesine gerek yok bence. Üst kısımdan da bir o kadar boşluk bırakılır ve yazılan alan biraz daha genişletilirse daha hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır sanırım. Ama çalışmanın genelini olumlu ve güzel bulduğumu birkez daha belirtmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
msAydn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msAydn

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 07-01-2010 #3
Ön sayfa çok hoş olmuş tebrik ederim. Ama arka sayfada yazılar olması gerekenden daha uzun olmuş. Barkot ike yayınevi logosunun arasına kadar girmesine gerek yok bence. Üst kısımdan da bir o kadar boşluk bırakılır ve yazılan alan biraz daha genişletilirse daha hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır sanırım. Ama çalışmanın genelini olumlu ve güzel bulduğumu birkez daha belirtmek isterim.
Yorumun ve Beğenin İçin Çok Teşekkürler..
Emin Ol Önerilerini Dikkate Alıcamm ... msAydn // Kitap Kapağı "Taraftar Olmak"
Bu mesajdan alıntı yap