msn ve bağlantı hatası

Windows - msn ve bağlantı hatası ...

msn ve bağlantı hatası
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

msn ve bağlantı hatası

Alt 24-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar inş konu dogru yerdedir
bilgisayarıma format attım ve herşey tıkırında giderken msn yi açtım pc resetledim ve msn yi artık açamıyorum HATA 80072efd bu sorun çıkıyor ama internet var lakin bazı sitelere girmiyor mesala hotmail vs.v.s bi çok siteye girmiyor ve msn açmıyor yardımlarınızı bekliyorum:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu sistem hatası ile ilgili bir durum değildir. Türkiye genelinde internet bölgesel sorunlar yaşıyor. Kısa bir süre sonra düzeleceğini ümit ediyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 24-09-2008 #3
80072efd bu hata kodunu güvenlik nedeyli veriyor olmasi lazim.. virüs programlarını devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayi deneyin..
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 24-09-2008 #4
Bu sistem hatası ile ilgili bir durum değildir. Türkiye genelinde internet bölgesel sorunlaryaşıyor. Kısa bir süre sonra düzeleceğini ümit ediyorum.
msn sildim bi sürü deişiklik yaptım umarım dedigin gibidir çünkü bir sürü internet sayfasınada girmiyor :S

80072efd bu hata kodunu güvenlik nedeyli veriyor olmasi lazim.. virüs programlarını devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayi deneyin..
virüs programı güvenlik duvarını herşeyi kapattım aklıma gelebilecek herşeyi yaptım internette araştırdım yorumların hepsini uyguladım ama nafile
saygılar

ŞÜKÜRLER OLSUN SORUNU BULDUM TAM 4 SAAT VAKİT KAYBINA MALODU BANA msn ve bağlantı hatası
İŞDE SORUN BUYMUŞ OLURYA İLERDE KARŞILAŞIRSANIZ BÖYLE BİR SORUNLA BUNU YAPIN
ağbaplantılarıma sağ tıklayıp özellikler
microsoft ağları için dosya ve yazıcı paylaşımı işaretli iken işareti kaldır
msn ve bağlantı hatası
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-09-2008 #5
Sorununuz dediğim gibi. Yukarıda ki caps ta belirttiğiniz ile msn in bağlanmamasının ilgisi yok. Orada belirttiğiniz ayar ağ üzerinden yazıcı çalıştırmak ile ilgili.

Bazen msn server larına bağlanabiliyor. Sizin ayarınızdan sonra ise bu bazen olan zaman dilimi içersinde olduğunuz kesin.

Bu günlerde TTNET yurt dışı bağlantılarında sorun yaşayacağız biraz. Buna ne zaman çözüm bulunur bilemiyorum fakat artık alışmadık mı. En pahalı interneti kullanıp en kötü hizmeti almaya(!)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hopdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hopdi

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 25-09-2008 #6
İstanbul Anadolu yakasında altyapı çalışmaları var, ayriyeten bi çok bölgede de eş zamanlı yürütülüyor bu çalışma. İstanbulda altyapı çalışması varsa tüm Türkiye'de bundan etkilenir msn ve bağlantı hatası
Bu mesajdan alıntı yap
makifb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makifb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-07-2009 #7
Merhaba arkadaşlar, Ya msn 8.1 yüklemeye çalışıyorum ama bu hatayı veriyor.

Windows Live Messenger kurulumu başarısız oldu, hata kodu:'1603'.Lütfen Windows Live Messenger'ın son sürümünü karşıdan yüklemek için http://messenger.live.com adresindeki Windows Live Messenger web sitesine gidin.

Lütfen bana yardım edin yoksa bilgisayarı atacağım camdan aşağıya.Lütfen yardım edin..
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-07-2009 #8
Merhaba arkadaşlar, Ya msn 8.1 yüklemeye çalışıyorum ama bu hatayı veriyor.

Windows Live Messenger kurulumu başarısız oldu, hata kodu:'1603'.Lütfen Windows Live Messenger'ın son sürümünü karşıdan yüklemek için http://messenger.live.com adresindeki Windows Live Messenger web sitesine gidin.

Lütfen bana yardım edin yoksa bilgisayarı atacağım camdan aşağıya.Lütfen yardım edin..

# Casus yazılım algılama programlarını kapatın. Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın. Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.
# MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın. Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.

Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için:
# Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
# Performans ve Bakım'ı tıklatın.
# Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.
# Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin:

* Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları
* Geçici Internet Dosyaları
* Geçici Dosyalar
* Geçici Çevrimdışı Dosyalar
* Çevrimdışı Dosyalar

# Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın.
# İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
makifb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makifb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-07-2009 #9
bende norton var onu kaldırıorum şimdi pc'den.Ayrıca bilgisayarda Boş alandan bol bişey yok.Çünkü bilgisayarda bişey yok msn ve bağlantı hatası Yani pc de sadece PES09 ve Netten oynadığım CS var başka bişi yok bomboş pc. :S ama az kaldı atacağım camdan aşağıya.Notebook'u attım bunu da atarım..
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 14-07-2009 #10
neden 8.1 kurmak istiyorsun
yeni versiyon kurmamanın özel bir sebebi varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baplantı, hatası, msn