Mubu bilgisayar

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Mubu bilgisayar ...

Mubu bilgisayar
denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

ünlem

Mubu bilgisayar

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog İç Sayfası Tasarımım,tam olarak bitirmedim ; tasarım aşamam nası gidiyo oluyo mu olmuyo mu fikirlerinizi merak ettim :smile: :sweating:

Mubu bilgisayar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zemini beyaz kullansan daha hoş olur. onun dışında tam ölçüleri bilemdiğim için emin değilim ama bir sıraya 3 farklı ürün koymak yazı puntolarını küçültecektir. okunaklığı azalır. daha sade birşeyler çiz. bak sen bu "mubu" ismini sevdin Mubu bilgisayar sen önce mubu yeni kurulan bir şirketmiş gibi düşün ve önce kurumsal kimliğini oturt. ondan sonra bu tasarımlara geçersin.
bir logo çizmekle başla ardından bunları matbuu evraklarını uygula cd kartvizit antetli vb. gibi sonra katoğa geçersin. kurumsal kimlik oluştururken düz yazıları yaacağın belli bir karakter seç. çünkü o da kurumsalın içeriğini oluşturacak. ondan sonra her yerde aynı karakteri kullanırsın. yazı karakteri seçerken times new roman gibi tırnaklı değil, arial, myriad pro gibi düz yazı karakterleri seç. daha okunaklı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2010 #3
zemini beyaz kullansan daha hoş olur. onun dışında tam ölçüleri bilemdiğim için emin değilim ama bir sıraya 3 farklı ürün koymak yazı puntolarını küçültecektir. okunaklığı azalır. daha sade birşeyler çiz. bak sen bu "mubu" ismini sevdin Mubu bilgisayar sen önce mubu yeni kurulan bir şirketmiş gibi düşün ve önce kurumsal kimliğini oturt. ondan sonra bu tasarımlara geçersin.
bir logo çizmekle başla ardından bunları matbuu evraklarını uygula cd kartvizit antetli vb. gibi sonra katoğa geçersin. kurumsal kimlik oluştururken düz yazıları yaacağın belli bir karakter seç. çünkü o da kurumsalın içeriğini oluşturacak. ondan sonra her yerde aynı karakteri kullanırsın. yazı karakteri seçerken times new roman gibi tırnaklı değil, arial, myriad pro gibi düz yazı karakterleri seç. daha okunaklı olacaktır.
Yardımların için tsk ediyorum,çalışmamda ki fontları değiştirip dediğin gibi yaptım,bu tasarıma bu şekilde devam etcem,bittikten sonra dediğin gibi bi kurumsal kimlik çalışması yapcam,tekrar saol Mubu bilgisayar
Bu mesajdan alıntı yap