Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar en baştan bir dipnot : "Acemiyim ve profesyonel ps,cd bilmiyorum." Kendi çabalarımla bisiler yapmaya çalışıyorum :sweating: (Resimde ki numara,adres v.b bilgiler gerçek bir bilgiyi yansıtmamaktadır)...

denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya16

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar en baştan bir dipnot : "Acemiyim ve profesyonel ps,cd bilmiyorum." Kendi çabalarımla bisiler yapmaya çalışıyorum :sweating: (Resimde ki numara,adres v.b bilgiler gerçek bir bilgiyi yansıtmamaktadır)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok kötü iş yapmaz değil ama ben beğenmedim. böyle bir kapağı elbette beğenenler olacaktır. tavsiyem en azından adres bilgilerini filan daha sade yapman. sade çoğu zaman şık durur. üstteki web adresi kısmı oraya olmamış ama. adresi telefonu gibi bilgilerin hepsini bir yerde daha küçük puntolarla (yazı karakterine göre değişir tabii ama ortalama 10-12 uygun olacaktır. hatta 8 bile olabilir.) yazarsan ve sol alt köşeye yerleştirirsen daha hoş gözükür. adres kısmına bir de ufak espri kattınmı Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü ufak bir çizgi gibi mesela.
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2010 #3
çok kötü iş yapmaz değil ama ben beğenmedim. böyle bir kapağı elbette beğenenler olacaktır. tavsiyem en azından adres bilgilerini filan daha sade yapman. sade çoğu zaman şık durur. üstteki web adresi kısmı oraya olmamış ama. adresi telefonu gibi bilgilerin hepsini bir yerde daha küçük puntolarla (yazı karakterine göre değişir tabii ama ortalama 10-12 uygun olacaktır. hatta 8 bile olabilir.) yazarsan ve sol alt köşeye yerleştirirsen daha hoş gözükür. adres kısmına bir de ufak espri kattınmı Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü ufak bir çizgi gibi mesela.
Fikirlerin için tsk ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-07-2010 #4
rica ederim düne göre fark var onu da belirteyim Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2010 #5
rica ederim düne göre fark var onu da belirteyim Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
Teşekkür ederim Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü sizden gelen yorumlarla eksiklerimi tamamlamaya,kendimi geliştirmeye çalışıyorum,biraz olsun fark edilesi bisi yapabildiysem ne mutlu bana Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-07-2010 #6
yapmışın dostum yapmışın ama daha çok çalışman lazım. eskilerin bir tabiriyle daha 40 fırın ekmek yemen lazım Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2010 #7
yapmışın dostum yapmışın ama daha çok çalışman lazım. eskilerin bir tabiriyle daha 40 fırın ekmek yemen lazım Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
40 deiL,100 fırın lazım bana Mubu Güvenlik Sistemleri Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap