MubuTech Logotype Çalışmalarım

Logo Tasarımları - MubuTech Logotype Çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar programları kurcalıya kurcalıya öğrenmeye çalışıyorum,profesyonel olarak ps,cd bilmiyorum :crying: Grafiker abilerim genelde kurumsal kimlik çalışması yapmaya çalış dediler ; ilk iş logo haliyle.. :sweating: Hangisi daha düzgün,başarılı ...

denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

ünlem

Alt 15-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar programları kurcalıya kurcalıya öğrenmeye çalışıyorum,profesyonel olarak ps,cd bilmiyorum :crying: Grafiker abilerim genelde kurumsal kimlik çalışması yapmaya çalış dediler ; ilk iş logo haliyle.. :sweating: Hangisi daha düzgün,başarılı bilemedim,sizlere danışmak istedim.. Bunlarda logotype çalışmalarım,yorumlarınızı eksik etmeyin ltfn :worried:

1 - MubuTech Logotype Çalışmalarım

2 - MubuTech Logotype Çalışmalarım

3 - MubuTech Logotype Çalışmalarım

4 - MubuTech Logotype Çalışmalarım

5 - MubuTech Logotype Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu arada 2. ve 5.logotype bana daha sade,daha göze hoş geliyo; sizlerin fikirleri nası olur bilmiyorum da..
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-07-2010 #3
Bu sergilediklerin logoyu anımsatmıyor ama sende söylediğin gibi yolun daha başındaymışssın tecrübe tecrübedir azimli birinede benziyosun ilerde büyük işler yapacağını umuyorum elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-07-2010 #4
önce bi amblem yapsan MubuTech Logotype Çalışmalarım benim o tarz çalışmalar hoşuma gidiyor da o yüzden yoksa sadece logotype la da olur tabii olmaz değil. teknolojiyi hatırlatan bir amblem. bak aklıma ne geldi. hani güvenlik firmalarının bir amblemleri vardır dış görünüş olarak bahsediyorum. kalkana benzer. onun gibi birşeyden yola çıkabilirsin. bu sadece aklıma gelen bir şey belki güzel durmaya da bilir. yapmadan bilemeyiz değil mi MubuTech Logotype Çalışmalarım

bu arada şöyle bir kural vardır genel olarak. eğer bir logotype da yazılara espiri katacaksan ya sadece 1 harfe ( mesela "mubutech" sadece "t" harfine "mubuTech" gibi.) yada bütün hepsine katman gerekir. bu arada bu yazı karakteri bu tarz bir firmaya pek uymamış gibi geldi bana. eurostile kullanabilirsin. ya da biraz daha sert duran bir yazı karakteri. bunu dadaha çok adres vs isim vs gibi bilgileri girerken kullan.
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2010 #5
önce bi amblem yapsan MubuTech Logotype Çalışmalarım benim o tarz çalışmalar hoşuma gidiyor da o yüzden yoksa sadece logotype la da olur tabii olmaz değil. teknolojiyi hatırlatan bir amblem. bak aklıma ne geldi. hani güvenlik firmalarının bir amblemleri vardır dış görünüş olarak bahsediyorum. kalkana benzer. onun gibi birşeyden yola çıkabilirsin. bu sadece aklıma gelen bir şey belki güzel durmaya da bilir. yapmadan bilemeyiz değil mi MubuTech Logotype Çalışmalarım

bu arada şöyle bir kural vardır genel olarak. eğer bir logotype da yazılara espiri katacaksan ya sadece 1 harfe ( mesela "mubutech" sadece "t" harfine "mubuTech" gibi.) yada bütün hepsine katman gerekir. bu arada bu yazı karakteri bu tarz bir firmaya pek uymamış gibi geldi bana. eurostile kullanabilirsin. ya da biraz daha sert duran bir yazı karakteri. bunu dadaha çok adres vs isim vs gibi bilgileri girerken kullan.
İkinize de ayrı ayrı tsk ediyorum dikkate alcam MubuTech Logotype Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, logotype