Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul

İş Veren İlanları - Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul ...

bilcan reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilcan reklam

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yetiştiririlmek üzere bayrampaşa mekii tercihen çırak aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0212 567 19 19
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul - Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul ya da Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul | Mücellit ustası ve matbaa da yetiştirilmek üzere çırak - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap