Muhabbet Cafe Mönü çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Muhabbet Cafe Mönü çalışması ...

tedirgin.cocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tedirgin.cocuk(31)

Grafiker / Adana

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece bir sayfasını yaptım diğeri kopyası. Müşteri onay verirse devam edicem. Sizlerinde fikrini almak istedim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum Muhabbet Cafe Mönü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalişmaya benziyor, ama keşke biraz daha büyük yükleseydin ve direk burada gösterseydin resmi, öteki türlü oraya git orada açilmasini bekle vs.vs. Muhabbet Cafe Mönü çalışması

(resimlerin direk burada görünmesi için imageshack'da resmi yükledikten sonra seçeceğiniz URL direct link'in karşisindaki URL olmalı)
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #3
yüklediğin boyutta bakıldığında sarıların fazlalığı dikkatimi çekti. en azından yemeklerin etrafındaki çerçeveleri farklı bir renkte uygulayabilirsin.. örneğin biyaz iyi durur sanıyorum fakat gerçekten de çok küçük birşey anlaşılmıyor.. büyük yüklersen daha sağlıklı yorumlar alacığından eminim Muhabbet Cafe Mönü çalışması
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #4
Çalışma güzel ama istersen bide zemini kırmızı dene daha iii görünebilir Yeşillerin içinde biraz boğulmuş gibi...
Bu mesajdan alıntı yap

tedirgin.cocuk(31)

Grafiker / Adana

Alt 11-09-2008 #5
Acemiyim kusura bakmayın düzeltmeye çalışıcam şimdi Muhabbet Cafe Mönü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

tedirgin.cocuk(31)

Grafiker / Adana

Alt 11-09-2008 #6
İnşallah olmustur bu defa... Muhabbet Cafe Mönü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
muratiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratiff

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-09-2008 #7
Mutlaka ve mutlaka beyaz fiyat zemini kaldırmalısın "BENCE", çalışma şık olmuş ve beyaz dengeyi bozmuş, sanki tabela görünümü almış. Onun dışında bence okeydir.
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #8
boyutu ayarlamışsın fakat yine konunun içine gömememişsin çalışmayı.. yanlış linki alıyorsun sanırım..
çalışmana gelince büyük haliyle de güzel duruyor ama ben firma logosu veya menü ibareleri göremedim.. ve dediğim gibi sarısı fazla kaçmış bence. ama genel olarak düzeni ve yerleşimi gerçekten hoş olmuş.. Fiyat kutucuklarını beyaz yapmanın nedeni de fiyatları firma sahibinin gireceğinden kaynaklanıyor sanırım boş bıraktığına göre..
Bu mesajdan alıntı yap

tedirgin.cocuk(31)

Grafiker / Adana

Alt 11-09-2008 #9
yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Fiyat bölümünü firma sahibi gireceği için beyaz bıraktım ve hala bilgiler eksik. Müşterimiz sadece şekil olarak görmek istedi. Tamamlanmış hali ile beğenilerinize sunacağım. Tekrar teşekkür ederim değerli yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-09-2008 #10
güzel çalışma tebrik ederim arkadaşım...bayan eli değdiği nasılda belli...bittiği zamanda görmek isterim...Muhabbet Cafe Mönü çalışmasıMuhabbet Cafe Mönü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cafe, Çalışması, muhabbet, mönü