Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli ...

oaltunel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oaltunel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: xxx

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Gıda lojistiği ve Gümrük Müşavirliğikonularında faailyet gösteren bir firmayız
TIR Kamyon Mamyonet panelvan(Doblo) ve binek araçlarımızı giydirmek istiyoruz ancak araçlar rengarenk kaplansın istemiyoruz zira 1-2 sene sonra solunca görünüm felaket oluyor
Çok eski bir web sitemiz var 10-20 Dolarlık şablonların dışında gerçekten yaratıcı bir website tasarlarım diyorsanız memnuniyet duyarız.

ilginize şimdiden teşekkür ederim

Not: Ekonomik olmasınıda istediğimi söylemişmiydim?

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli - Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli ya da Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli | Muhtelif Araç Giydirme logo tasarım hatta website tasarım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafakirizula isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafakirizula(32)

Grafiker / Mersin

slm

Alt 20-06-2011 #3
kolay gelsin...ben çalışmalarımı paylaşacam.hangi işlemleri yapmam gerek yardımcı olursanız cok sevinirim..iyi çalışmalar.
akkaya1606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkaya1606

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #4
Kolay gelsin.. Web sitesini ayrı kategoride logo ve araç giydirmeyi ayrı kategoride değerlendirmenizi öneririm. Çalışmaların tek elden çıkması tasarım kalitesinde sıkıntı çıkarabilir. Logo tasarımını ise ayrıca önemsemeniz gerekmektedir. Web sitenizi yenileyebilirsiniz, araç giydirmeyi de yenileyebilirsiniz ancak logonuz yıllarca sizin markanızla beraber belleklerde yer edeceğinden, yenilenmesini markanızın bilinirliği konusunda sıkıntı doğurabilir. Yine logonuzun basit, sade ve akılda kalınabilirliği önemlidir. Bütçenizi fazla zorlamadan binlerce dolarlık logolarla yarışabilecek bir logo tasarımı çıkarabilirim. Araç giydirme de ise güneşte solmaması solsa bile görselliğini fazla etkilememesi açısından lacivert ve gri renkleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Rıdvan Akkaya
0507 659 89 44
hgreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hgreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #5
********* hertürlü çalışmanız yapılır msn den ekleyın göruşlelım
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 22-06-2011 #6
Yaratıcı düşüncelere ekonomik çözümler sunmaktayız. Tasarımlarımız ve yazılımlarımız gayet sade, şık ve genişletilebilir. ********* online bilgi adresinden referanslarımız sunulmaktadır. Sadece kurumsal olarak çalışmaktayız.
alpgube isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpgube

Grafiker / Konya

ünlem

İyi günler!

Alt 23-06-2011 #7
akkaya1606 rumuzlu arkadaşın söylediği gibi ( Web sitesini ayrı kategoride logo ve araç giydirmeyi ayrı kategoride değerlendirmenizi öneririm. Çalışmaların tek elden çıkması tasarım kalitesinde sıkıntı çıkarabilir. ) Bu sebeple bu ilanın sadece araç kaplama kısmı ile ilgileniyorum. Zaten şu an bir Reklam ve Tabela firmasında grafiker olarak çalışmaktayım. Firmamda araç giydirmeler yapılmaktadır. Referans olarak ( Atiker, ECA, Ova süt, Cebel, Electroworld, Vatan Computer vs. ) Bu referanslar eşliğinde araç giydirme işinize talip oldum.

Bilgi ve ilginize,

Graphic Designer
Alper GÜBE

ghtalas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghtalas

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2011 #8
Araç giydirme işleri ve web site işleri yapıyoruz mail adersim ********* ayrıntılı görüşmek isterim....olumlu yada olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum...
esmerim99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esmerim99

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 24-07-2011 #9
********* eklerseniz görüşebiliriz araç giydirme ve web siye yapıyorum
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2011 #10
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları