Muhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Muhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Muhtelif Tanıtım Materyalleri Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Ankara Maliyet: El ilanı Magnet Kartvizit Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 7 gün İşle ilgili açıklama: Tamamen ...

onlinecozum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onlinecozum

Grafiker / Adana

Alt 15-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Muhtelif Tanıtım Materyalleri

İşin teslim alınacağı şehir: Ankara

Maliyet: El ilanı
Magnet
Kartvizit

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 7 gün

İşle ilgili açıklama: Tamamen gönüllü yaptığım bir sosyal sorumluluk projesi için tanıtım amaçlı materyaller yaptırmak istiyorum. Bir gelirim olmadığı için gideri de fazla yapamıyorum. Tasarımı bişeyler yaptım ben fakat profesyonel değilim.
Broşür ile ilgili site: radyopati.com

El ilanı A5 - 1000 adet (veya standart baskı adeti ne ise)
Magnet Standart Boyut - 500 adet (minimum baskı adeti ne ise)
Kartvizit Çift taraflı - 500-1000 adet

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Muhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye GeneliMuhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye GeneliMuhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye GeneliMuhtelif Tanıtım Materyalleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

onlinecozum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onlinecozum

Grafiker / Adana

Alt 16-05-2015 #3
Teklif gönderen arkadaşlara teşekkürler. Fakat benim için biraz yüksek fiyatlar. 1 kuruş gelirim olmayan bir iş için o kadar maliyete katlanamıycam. Daha uygun teklifler olur ise sevinirim.
GRP Dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRP Dijital

Hiç Biri / Adana

Alt 13-06-2015 #4
yerimiz reşatbeyde seyhan otelinin arkasında bekleriz yardımcı oluruz