Mükemmel FLASH site; Admin Panelli FORUM KURALLARI TASARIM

Flash - Mükemmel FLASH site; Admin Panelli FORUM KURALLARI TASARIM ...

cirkinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cirkinn

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya19

Alt 27-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar, FORUM KURALLARI TASARIM olarak yapmış olduğumuz siteyi satışa çıkartıyoruz. Uygun fiyata vereceğiz. Biraz özelliklerinden mahsedeyim.

Admin Panel:

- Konu ekleyebilir yada silebilirsiniz.

- Yeni bir menü ekleyebilir yada silebilirsiniz.

- Resim Galerisi oluşturabilir yada hazır oluşturulmuş galeriden yararlanabilir, resim ekleyebilir yada silebilirsiniz.

- Youtube'den video yükleyebilir Site üzerinden izlenebilir. Youtube destekli ayrıca upload ederek sitenin kendi video playerinde oynatabilirsiniz.
- Resim ve dosya upload edebilirsiniz.

- Admin paneli üzerinden menü resimleri ve arkaplanları değiştirebilirsiniz.

- [VİP] Bölümü oluşturduk özel kişilere göstermek istediklerinizi oraya ekleyebilirsiniz girdiğinizde şifre istiyor.

- Tasarım 2 çeşit rengi vardır. Siyah ve Beyaz

Demo: DEMONUZ ARTIK ÇALIŞMIYOR!
Admin paneli tam olarak hazır değil ufak tefek eksikler var ondan admin paneli vermiyorum güvenlik acısından alıcak arkadaşlar aşağıdaki msn adresinden ulaşırlarsa gerekli bilgi veririm.

İletişim: FORUM KURALLARINI OKUYABİLİRSİNİZ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

F4LcoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

F4LcoN

Webmaster / Kayseri

Alt 05-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ücretsiz scripti parayla satmak ilginç.
Bu mesajdan alıntı yap
apograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apograph

Grafiker / İzmir

Alt 30-08-2012 #3
Bu script ücretsiz. Düzenleyip ben yaptım diye milleti kandırma bu bir. İkincisi, Türkçe dil desteği yok I kullanmışsın. Belli ki dil karakter setlerinden de haberin yok. Bence sen insanları kandırmaktan vazgeç, öğrenmeye bak derim.
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #4
biz iki kişiyiz salak ile avanak Mükemmel FLASH site; Admin Panelli FORUM KURALLARI TASARIM
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 31-08-2012 #5
biz iki kişiyiz salak ile avanak Mükemmel FLASH site; Admin Panelli FORUM KURALLARI TASARIM
hahahahaha :rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
tested isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tested

Grafiker / Adana

Alt 22-09-2012 #6
herkes aptal bi sen zekisin demi free siteyi parayla satmaya çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
hostyeribilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hostyeribilisim(35)

Webmaster / İstanbul

Alt 07-07-2013 #7
isteyene hazır admin panelli script verebilirim ücretsiz he para istemem benim bir cıragım var o editlemis satalım dedi bende satılmaz anca ölmüslerimizin hayrına dagıtabiliriz dedim isine yarayan biri cıkar elbet ufak defek degisiklikler yapılmıs bir admin panelli script var isteyene verebilirim hic bir karsılık beklemeden
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2013 #8
...hayrına dagıtabiliriz dedim isine yarayan biri cıkar elbet ufak defek degisiklikler yapılmıs bir admin panelli script var isteyene verebilirim hic bir karsılık beklemeden
Kim isteyecek diye beklemektense yeni bir konu olarak dosyanızı ekleyin o zaman. 500.000 yakın üye sayısıyla Grafikerler.net'ten elbet kullanacak olan çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap