multimedya builder hakkında yardım

Diğerleri - multimedya builder hakkında yardım ...

rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 17-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar multimedia builder programı için bana yardımcı olabilir misiniz bilgi edinmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 23-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı programdan bahsettiğimizi farzederek söyleyebilirim ki; multimedia cd ler hazırlamak için kullanılan bir program. bir dönem bayağı ilgilendim multimedia cd ile. eğer multimedia cd hazırlamak gibi bir gayeniz var ise tavsiyem Autoplay Media Studio dur. Kod desteği ile mükemmel uygulamalar yapılabiliyor. Ayrıca programın web sitesindeki forumda da her türlü kodu bulmak mümkün. Web de sunulan All In One (AIO) program paketlerinin büyük bölümü bu programla hazırlanmıştır. Sizlerin grafiker yönünüzün de bulunması mükemmel ürünler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.
Auto Play Media Studio programını birçok siteden tam sürüm olarak indirebilirsiniz. Yalnız tam sürüm hale getirme işlemi biraz enteresandır, diğer programlara pek benzemez.
Bu arada bu ilk mesajım. Siteyi çok beğendim. Üç tane psd dosya için gavur sitelerinde dolanıp duruyoduk multimedya builder hakkında yardım Artık bizim de olsun böyle sitelerimiz. Site yönetimine başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 23-12-2007 #3
arkadaşlar multimedia builder programı için bana yardımcı olabilir misiniz bilgi edinmek istiyorum

ne tür bilgiler istiyorsun. onları yazarsan bildiğim kadarıyla yanıtlamaya calışırım.

aynı programdan bahsettiğimizi farzederek söyleyebilirim ki; multimedia cd ler hazırlamak için kullanılan bir program. bir dönem bayağı ilgilendim multimedia cd ile. eğer multimedia cd hazırlamak gibi bir gayeniz var ise tavsiyem Autoplay Media Studio dur. Kod desteği ile mükemmel uygulamalar yapılabiliyor. Ayrıca programın web sitesindeki forumda da her türlü kodu bulmak mümkün. Web de sunulan All In One (AIO) program paketlerinin büyük bölümü bu programla hazırlanmıştır. Sizlerin grafiker yönünüzün de bulunması mükemmel ürünler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.
Auto Play Media Studio programını birçok siteden tam sürüm olarak indirebilirsiniz. Yalnız tam sürüm hale getirme işlemi biraz enteresandır, diğer programlara pek benzemez.
Bu arada bu ilk mesajım. Siteyi çok beğendim. Üç tane psd dosya için gavur sitelerinde dolanıp duruyoduk multimedya builder hakkında yardım Artık bizim de olsun böyle sitelerimiz. Site yönetimine başarılar diliyorum.
dostum aramıza hoşgeldiniz. oncelikle değerli bilgilerine saygı gösterip tavsiye olarak forum kurallarını bi gözden geçirmeni rica ederim. zira sitemizde warez icerikli programlar ve linkler yasaktır. bu forumumuzun sürekliliğpi açısından bizlerin üzerinde titizlikle durduğu bir konuzur. umarım güzel ve bol payulaşımlı bir forum yaşarsınız.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-12-2007 #4
hoşbulduk üstad. warez linki vermedim zannediyorum. sadece arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım. gayri ihtiyari sakıncalı içerik olursa ikazınızla editlerim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 23-12-2007 #5
hoşbulduk üstad. warez linki vermedim zannediyorum. sadece arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım. gayri ihtiyari sakıncalı içerik olursa ikazınızla editlerim. iyi çalışmalar
veridiniz demedim zaten vermek sakıncalı bizde dedim. versenız zaten direk mesajınız ne yazık ki silinir sadece bahsettiniz. ve bende ileriki dönemlerde hatırlamanız için ufak bi hatırlatma yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-12-2007 #6
eywallah üstad. nema problema o zaman
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 23-12-2007 #7
Multimedia Builder i biraz kurcalayıp ne yapmak istediğinize karar verirseniz size daha kolay bir şekilde anlatım yapabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 25-12-2007 #8
ArkadaŞlar TeŞekkÜrlermultimedya builder hakkında yardım
Bu mesajdan alıntı yap
isaocak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isaocak

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 13-04-2009 #9
Multimedia Builder i biraz kurcalayıp ne yapmak istediğinize karar verirseniz size daha kolay bir şekilde anlatım yapabiliriz.
nasıl "paths replace" yapacağımı anlamadım. yardımcı olursan sevinirim... bir projem var da salıya yetiştirmem lazım. şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
multimedya, builder, hakk305nda, yard305m