Mum ışığında gece (illüstrasyon)

İllüstrasyon Çalışmaları - Mum ışığında gece (illüstrasyon) Sponsorlu Bağlantılar Ps Cs3...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 06-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ablacım bu tarz çalışmaların çok hoşuma gidiyor çok güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
xcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcoder(35)

xxx

Webmaster / Yalova

Alt 06-06-2009 #3
Corpse Bride (2005) filmininden bir derleme olmuş. güzel gotik bir çalışma (Tabiki Tim Burton eseri her zaman sıradışı olan filmlerinde Gotik betimlemeler kullanır. fakat her zaman emo(emotional)'lar nedense bu gotik kültürü sahiplenirler. (sanırım aitlik meselesi) ) .victoria benzemiş ama victor üstünde biraz daha çalışılması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #4
Beavis and buthead modellemesi gibi erkek arkadaşımız:P İkisininde sol elleri olmayışı ilginç. Daha canlı renk alternatifleri olabilir. Biraz sıkılgan çizim gibi geldi. Hafiften istemeye istemeye gibi..Ama emeğine sağlık daha da uğraşmaya değer.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 06-06-2009 #5
ablacım bu tarz çalışmaların çok hoşuma gidiyor çok güzel olmuş eline sağlık
Sağol Aslıcım,bende çok severim bu tarzı.

Corpse Bride (2005) filmininden bir derleme olmuş. güzel gotik bir çalışma (Tabiki Tim Burton eseri her zaman sıradışı olan filmlerinde Gotik betimlemeler kullanır. fakat her zaman emo(emotional)'lar nedense bu gotik kültürü sahiplenirler. (sanırım aitlik meselesi) ) .victoria benzemiş ama victor üstünde biraz daha çalışılması lazım.
Tim Burton'u çok severim,az önce sizler bu yorumları yazarken ben filmini almak için dışarı çıkmıştımMum ışığında gece (illüstrasyon) Karakterlerin yüzlerini tam olarak benzetmeye çalışmadım aslında,şimdilik örneklerden bazı kısımları referans kullanıp çizim tarzına alışıp kendi karakterlerimi çizmek istiyorum.Teşekkür ederim yorumunuz için.

Beavis and buthead modellemesi gibi erkek arkadaşımız:P İkisininde sol elleri olmayışı ilginç. Daha canlı renk alternatifleri olabilir. Biraz sıkılgan çizim gibi geldi. Hafiften istemeye istemeye gibi..Ama emeğine sağlık daha da uğraşmaya değer.
Yazdıklarını okurken ,hani çocuklara resim çizdirirlerde onların ruh hallerini anlamaya çalışırlar ya.Kendimi öyle hissettim ben çizim yapmışım sen hangi ruh haliyle yaptığımı okuyormuşsun gibiMum ışığında gece (illüstrasyon) Ama doğru tahmin.sıkılarak değilde çok fazla ara vererek yaptım,sağolsunlar evden meşgul eden çok oldu.Artık yayınlarken de tamam işte bitti oldu oldu diyerek ekledim.Yoksa daha uzardı.Teşekkür ederim yorumun içinMum ışığında gece (illüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #6
Yazdıklarını okurken ,hani çocuklara resim çizdirirlerde onların ruh hallerini anlamaya çalışırlar ya.Kendimi öyle hissettim ben çizim yapmışım sen hangi ruh haliyle yaptığımı okuyormuşsun gibiMum ışığında gece (illüstrasyon) Ama doğru tahmin.sıkılarak değilde çok fazla ara vererek yaptım,sağolsunlar evden meşgul eden çok oldu.Artık yayınlarken de tamam işte bitti oldu oldu diyerek ekledim.Yoksa daha uzardı.Teşekkür ederim yorumun içinMum ışığında gece (illüstrasyon)
Sakın yarım bırakma. Bu hali daha en başları..Üzerinde daha oynamaya müsait. Ve tekrar eline sağlık ilknur.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 06-06-2009 #7
Sakın yarım bırakma. Bu hali daha en başları..Üzerinde daha oynamaya müsait. Ve tekrar eline sağlık ilknur.
Evet kesinlikle sabırla yapılan işler daha detay kazanıyor,darısı bir sonraki çizimimin başına.Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #8
İlknur'cum çok güzel olmuş. Ama ben gelinin bir süre daha yanlız dolaşmasını beklerdim ormanda Mum ışığında gece (illüstrasyon) Damat bence erken buldu Mum ışığında gece (illüstrasyon) Ama bakalım serüven nasıl devam edicek merakla bekliyorum Mum ışığında gece (illüstrasyon) Eline sağlık Mum ışığında gece (illüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 06-06-2009 #9
İlknur'cum çok güzel olmuş. Ama ben gelinin bir süre daha yanlız dolaşmasını beklerdim ormanda Mum ışığında gece (illüstrasyon) Damat bence erken buldu Mum ışığında gece (illüstrasyon) Ama bakalım serüven nasıl devam edicek merakla bekliyorum Mum ışığında gece (illüstrasyon) Eline sağlık Mum ışığında gece (illüstrasyon)
Sağol canım benimMum ışığında gece (illüstrasyon) Aslında evet böyle hikaye gibi düşünürsek daha farklı şeyler çıkabilir hımmm :wink: Ben hemen çalışmalara başlıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-06-2009 #10
Eline sağlık ilknur çok başarılı olmuş, maceranın devamının takibindeyiz Mum ışığında gece (illüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları