Musin Yohan

Fotoğraf Sanatçıları - Musin Yohan Sponsorlu Bağlantılar Musin Yohan;41 yaşında, Bandarlampung Endonezya'da 10 Şubat 1966'da doğdu. Hayata dair müthiş farklı bir bakış yakalayan Endonezyalı Fotoğrafçı Musin Yohan'ın çalışmaları bütün dünyayada hayranlık kazandı. Fotoğrafçılıkla ilgili şunları ...

Musin Yohan
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Musin Yohan

Alt 09-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Musin Yohan;41 yaşında, Bandarlampung Endonezya'da 10 Şubat 1966'da doğdu.

Hayata dair müthiş farklı bir bakış yakalayan Endonezyalı Fotoğrafçı Musin Yohan'ın çalışmaları bütün dünyayada hayranlık kazandı.

Fotoğrafçılıkla ilgili şunları söylüyor:

''Fotoğrafçılık bir sanattır, dünyayı ışıkla boyamaktır. Küçük bir çocukken resim yapmayı severdim ve fotoğrafçılık vasıtası ile duyguları olduğu kadar düşünceleri de kışkırtabilen anları yakalayarak kendimi daha doğru olarak ifade edebiliyorum. Gerçekten, iyi bir fotoğraf çekmek isteyen bir kişi sanat duygusuna sahip olmalıdır. Ve o, düşünmenin bir yoludur, anları yakalayarak, zihnimi saliselere ayırarak konsantre olma ve odaklama fırsatına sahip oluyorum ve bu, zihnime huzur veriyor.

Derin düşünceleri ve duyguları harekete geçirebilen, özellikle insanları ilgilendiren ve doğaya ait motifler arıyorum. Bunlar varoldukları şekilde doğal olmalılar, oynama (manipulasyon) olmamalı, doğal ışık kaynağı olmalı. Bu nedenle iyi anları bulmak zordur ve kendini anlatan iyi bir fotoğraf sunmak, benim için bir meydan okumadır.'' Alıntıdır...

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Musin Yohan

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu güzel kareler için teşekkürler.

"Ve o, düşünmenin bir yoludur" Üzerine düşünülesi bir cümle...
Bu mesajdan alıntı yap
Feride ATAMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 13-09-2008 #3
çok güzel kareler gerçeten, çekimlerde gökyüzü olayı çok harika teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 13-09-2008 #4
Sanat-Sanatçı budur dedirten cinsten kareler Musin Yohan içim depreşti.
6. fotoğraf mükemmel, nede güzel sarıyor ,geçmişin izlerini taşıyan parmaklarıyla tütünü:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
musin, musin yohan, yohan

Kapat
Şifremi Unuttum?