mustafa kemalpaşa

Deneme Çalışmalar - mustafa kemalpaşa Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar bu ilk tasarımım daha cok yeniyim yorumlarınızı bekliyorum acımasızca olmasın lütfen cok acemiyim çünkü :sweating::worried IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4747/devamalimaya.jpg[/IMG]...

mustafa kemalpaşa
neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

mustafa kemalpaşa

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar bu ilk tasarımım daha cok yeniyim yorumlarınızı bekliyorum acımasızca olmasın lütfen cok acemiyim çünkü :sweating::worriedmustafa kemalpaşaIMG]http://img16.imageshack.us/img16/4747/devamalimaya.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar öncelikle foruma hoşgeldiniz
mutlaka forum kurallarını okuyunuz çünkü konu başlığınız kurallara aykırı ve konuyu yanlış bölüme açmışınız... çalışmanıza gelince ilk dikkat etmeniz gereken fontlar ve göreselleriniz ve çalışmanızı tam bir kompozisyon haline getirmelisniz eğer forumumuzda bulununan alışmaları daha iyi incelerseniz daha iyi tasarımlar çıkarırsınız....
Bu mesajdan alıntı yap
neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 07-03-2009 #3
teşekkür ederim yorum için dikkate alıcam mutlaka daha cok yeniyim nerdeyse bütün gün bu forumdayım arkadaşalrın calışmalarını inceliyorum onlarınkiyle kıyas bile edilemez biliyorum ama ileride daha iyi olucak
Bu mesajdan alıntı yap